İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
aynen misafir kardeşim biz de aynı durumdayız. sallıyoruz bakalım bu saatten sonra backlinklerin işe yaramayacağını düşünüyorum...
Aslında ben yarışmanın çirkef geçeceğini düşündüğüm için önce wordpress hostunda 2 gün sonrada mecbur blogspotta açtım. yarışmalara katılmasamda çirkefliği görüyordum. Henüz yarışma bitmedi ne olur bilemeyiz. Siteyi, Wordpres scripti üzerine açsaydım bu kadar kasmaya gerek olmazdı. Sizinde kasmanıza gerek olmazdı. Bilinmez ama İlk iki sırayı alır giderdik. Hani kimsenin aklına karpuz kabuğu getirmiş olmayayım ama ben şunun olacağını düşünüyordum. uggur ve Reisin siesi son günler açılmaz olacak ve yerlerini kaybedecek. eskisiben ilk 3e gelecek ve yarışma bitecek. eskisiben sitesi yinede ani sıçrama yapabilir. Bloggerda yapacak pek birşey yok. İlk yazan olmak ve backlink kasmak dışında seosal etkiniz olmuyor. Dediğiniz gibi şu andan sonraki backlinkler etkisiz olacaktır. Son zamanlarda eklenen backlinklerin etkisini ileride göreceğiz.
ben sadece titleyi değiştirme kararsızlığındayım. Farkım gitti herkesle aynı başlıktayım.:rolleyes:

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Kaç aydır ha girecem yarışmaya ha girecem ama bi türlü fırsat olmadı bu sene çok zor zamanlar geçirdim. Maddi açıdan da ve en önemlisi manevi açıdan. Kendi sitelerime bile zaman ayırmadım. Allahın izniyle o günleri arkamızda bıraktık. Artık gelecek sene düzenlenirse girerim. Burdan sonra sürekli olarak deneme yanılma yoluyla ulaştığım bilgileri, seo makalelerimi paylaşacağım. Kazanan arkadaşı şimdiden tebrik etmek istiyorum. Başarılarının devamını dilerim.

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yarışmayla ilgili iki gün boyunca hiçmi yazı yazılmaz bir forumda..Bu kadar yarışmacı var ama eleştiri yok özeleştiri yok..

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyiki Enkaz yarışmaya katılmamış ..Ozaman geçilme korkumuz olur..

Damned

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir yarışma olacak ödüllerde çok iyi herkese başarılar ;)

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aceleye gerek yok ama sponsor bulunursa sanırım haber yakında gelir.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
uzun olunca iyi olmuyor. süresi 10 gün bilemedin bir ay olmalı. bir de bu yarışma dolayısıyla yapılan siteler kalıcı olmalı.adam üste çıkmak için saçma sapan yazılar yazmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5