İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Anybody telaşlanmana gerek yok yapmadıysan oku geç salla. Kimseyi elemem net kanıtlar olmadan.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Valla farketmez ben sanal manal kimse ile münakaşa edemem.Taş yerinde ağırdır.He olursa bir sorun yaparız açık oturum.

Arkadaşım sanal gündem demiştim. Maksat birileriyle münakaşa etmek değil. Tamamen şaka olayı. Aylardır sitedeki konularda aykırı yazarlar dedim. Aykırı yazılar yazıp dikkat çekmek ve cevap almak dedim. Hatta haklarında yazı yazılmasını sağlamak dedim. Maksat yarışmaya biraz hareket getirmekten başka birşey değil. Yoksa kimseye karşı bir tutumumuz yok. İnanın eskisibeni en çok sevenlerden biride benimdir. Hakkım yoktu belki ama biraz kızdırmak istemiştim. Çünkü kendi halinde takılıyor ve gördüğüm kadarıyla ilk günden bu yana emek veriyor. Hepinize başarılar dilerim.

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım sanal gündem demiştim. Maksat birileriyle münakaşa etmek değil. Tamamen şaka olayı. Aylardır sitedeki konularda aykırı yazarlar dedim. Aykırı yazılar yazıp dikkat çekmek ve cevap almak dedim. Hatta haklarında yazı yazılmasını sağlamak dedim. Maksat yarışmaya biraz hareket getirmekten başka birşey değil. Yoksa kimseye karşı bir tutumumuz yok. İnanın eskisibeni en çok sevenlerden biride benimdir. Hakkım yoktu belki ama biraz kızdırmak istemiştim. Çünkü kendi halinde takılıyor ve gördüğüm kadarıyla ilk günden bu yana emek veriyor. Hepinize başarılar dilerim.

Benim kimseyle sorunum yok hocam. Hak yiyenler hariç. Adam akıllı çalıştıktan sonra geçene bir şey demem. Üzüldüm, üzüldüğümün azı kadarda kızdım. Eleştiriye açığım, net kesindir dedim. Hakkın helal et. Zaten ben tartışma taraftarı değilimdir kimseyle. Kolay gelsin.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Benim kimseyle sorunum yok hocam. Hak yiyenler hariç. Adam akıllı çalıştıktan sonra geçene bir şey demem. Üzüldüm, üzüldüğümün azı kadarda kızdım. Eleştiriye açığım, net kesindir dedim. Hakkın helal et. Zaten ben tartışma taraftarı değilimdir kimseyle. Kolay gelsin.

Asıl siz hakkınızı helal edin. ***daki imzanızdaki seo öğrenen site yazısından sonra hayranlığımın arttığınıda belirtmek isterim. Sağlıcakla kalın..

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Asıl siz hakkınızı helal edin. ***daki imzanızdaki seo öğrenen site yazısından sonra hayranlığımın arttığınıda belirtmek isterim. Sağlıcakla kalın..

Seo öğrenen site yarışmanın ilk 3 ay'ında sitemin açıklamasında geçiyordu, konularımdaki yazılar içerisinde de var. Düşündüm nasılsa her yeni fikir çıktığında seo kalıpları ve bilgileri değişecek. Bu yüzden ilmin ya da bilimin sınırı yoktur fikrinden ne olursa olsun öğrenmeye devam. Fakat sonradan kaldırdım çünkü blogger'in yapısından dolayı tüm sayfalarımda görünüyordu. Yazıların geri gitmesine sebep oluyordu sıralamalarda. Hakkım her zaman herkese tüm içtenliğiyle helaldir. İnancım gereği ahirette kişiler bir de şahsım yüzünden cefa çekmesinler. Ben bu şekil inanıyorum. Kişiler ne düşünürler kendileri bilir.

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Elenen veya ceza alan kişiler, yarışma bittikten sonra açıklanacaktır. heklink ile ilgili somut verilere ulaşıyorum onlara ulaştıktan sonra net kanıtlarla elenme olacaktır.

Peki neden yarışma bittikten sonra?
Çünkü gelebilecek saldırılara karşı iyinet'in ve bu yarışmanın zarar görmesini istemem.

hocam konu ile alakalı pm attım geri dönüş yapmadınız.

Mr.DVT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
SON 10 Gün kala böyle şeylerin olması gerçekten üzücü.. Fakat sanırım şuan 2 site heklink yapıyor. Onlarında haksız kazanç elde etmesine sanırım biraz zor izin verilir.

Bu arada herkese başarılar dilerim.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Backlinkleri kontrol ettim biz sitesi dışında şu anda rakip yok :) Hişşşşşttttt manowark backlink kas bloglarında konu aç , son anda güm olmayalım :)

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmak lazım ama şu an işdeyim bloglara birşey yapamıyorum..Senin tek rakibin THY

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Backlinkleri kontrol ettim biz sitesi dışında şu anda rakip yok :) Hişşşşşttttt manowark backlink kas bloglarında konu aç , son anda güm olmayalım :)

eyvallah misafir ama bizim seni geçemeyeceğimiz aşikar. sen SEO işini daha iyi biliyorsun ve üstelik bizim çevirisini yap sorunumuz var.

Çalışmak lazım ama şu an işdeyim bloglara birşey yapamıyorum..Senin tek rakibin THY

bence de manowark haklı. Senin tek rakibin THY :)

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
katıldığım ilk seo yarışması gerçekten çok güzel bilgiler ve taktikler edindim.Yani dereceye bile girmesem kendi sitelerimi çok daha ilerilere taşıyacak iyi bilgiler.Özellikle diğer siteleri inceleyip onlarında bir kaç parça seo taktik ve bilgilerinden birşeyler edindim.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
katıldığım ilk seo yarışması gerçekten çok güzel bilgiler ve taktikler edindim.Yani dereceye bile girmesem kendi sitelerimi çok daha ilerilere taşıyacak iyi bilgiler.Özellikle diğer siteleri inceleyip onlarında bir kaç parça seo taktik ve bilgilerinden birşeyler edindim.

aynen hocam biz de öyle. herkesten bir şeyler öğrenmek güzel bir şey..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5