İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet.com üyelerine %20 inidirim...

W

webmanager

Misafir
Her zevke her keseye uygun t-shirt'leri tisortdeposu.com'da bulabilirsiniz.

Hayal edin, Düşünün, Yazın, Çizin, Karaların ve Giyin yada Giydirin.

Hayallerinizi gerçeğe çeviriyoruz.

Başka söze gerek yok.

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü nokta...

T-shirt Deposu

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaptığınız iş çok güzel inşallah başarılır olursunuz adını vermim bende bu tarz tişörtler satan bir markadan ürünler satın alıyorum.Çünkü anlamlı tişört giymek gerçekten hoş oluyor.

Ancak sitenizdeki toplistler ve text reklam bölümleri biraz kötü duruyor.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 kağattan başlıyor buradan aldığım t-shirtler, umarım projenize ilgi olur.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel site bu sitenin yönetiminde tasarımcısı grafikcisi veya textilci varmı merak ettim. Diger sorum ise biz kendimiz çizim edebilcegimiz bölüm varmı yada benmi göremedim

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek iyi bir sistem degil. Turkiyede bir site vardi simdi adinida unuttum(Eksisozluge reklam vermisti) Flash üzerinde t-shirt i görerek tasarlıyordunuz ve basıp gönderiyordu. Font,resim,vs herşeyi seçiyordunuz ve nasıl durdugunu görüyordunuz. Daha iyisi yapılabilirdi.

W

webmanager

Misafir
merhaba,

ilginiz yorumlarınız ve eleştirileriniz için teşekkürler,

öncelik ekibimizde tasarımcıda mevcut grafikerde, ayrıca ben zaten grafikerim site kurucusu olarak.

Elimizden geleni yapmaya çalıştık bize göre, beğenenlerde olacak beğenmeyenlerde, her zaman olduğu gibi meyve veren ağaç her zaman taşlanmıştır.

Her türlü fikre saygımız sonsuz, eleştirelere herzaman açığız...

Bir çok müşterimiz var, sitenin tutup tutmaması bizim için pek o kadar önemli değil, bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti.

Kullandığımız t-shirt'ler birinci sınıf %100 pamuklu ve penye'dir, ayrıca müşterilere ütülü ve ambalajında gönderi yapılır, bu müşterilere duyulan saygıdandır.

1 adet'ten 40 bin adet'e kadar sipariş alıyoruz.

Yukarda arkadaş yazarken bir yanlışlık yapmış heralde sitemizde 20 ytl'den başlıyor satışlar. :)

Hepinize sonsuz saygılar sevgiler.

T-shirt Deposu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5