İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Her kafadan bir ses çıktığı için kendim en sonunda karar verdim iyinet.com'u ne yapacağıma ve ortaya güzel birşey çıkardım diye düşünüyorum.

iyinet.com anasayfasında bizim dolanmakta olduğumuz siteler ve çalışmakta olduğumuz hosting firmaları gibi firmalar olacak. Bu firmalara ve sitelere herkes yorum yapabilecek. Bu yorumlar sayesinde ise bir nevi yol göstermiş olacağız.

Şu an deneme için sponsorumuz olan ni.net.tr'yi ekledim. Bu şekilde kullanacağız artık hayırlı olsun.

Dipnot: Gece gece ne yazdığımı tam anlayamıyorum sabah kalkınca bi daha yazarım. :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
O her kafadan biriyim biliyorum ama düzgün tasarımlı cix bir giriş sayfası yapıp çalıştığın firmanın reklamını oraya koyman daha mantıklı bence. wp olmamış gibi.

T

trgy

Misafir
Değişik birşey istiyordunuz alın değişik birşey. :) Benim kafama yattı ve bununla ilgili birçok şey var aklımda. 1 hafta içerisinde daha da netlik kazanacak anasayfa o zaman fikriniz değişir eminim Priapos. :)

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun daha önce düşünülmüştür mutlaka fakat iyinet.com u webmaster portalı haline getirmek daha mantıklı olur gibi. Pagerank sorgulama vs vs. zeytech gibi hatta daha fazlası olan bir site haline getirilirse amacına daha uygun olur gibi geliyor.

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Hayırlı olsun daha önce düşünülmüştür mutlaka fakat iyinet.com u webmaster portalı haline getirmek daha mantıklı olur gibi. Pagerank sorgulama vs vs. zeytech gibi hatta daha fazlası olan bir site haline getirilirse amacına daha uygun olur gibi geliyor.

aynen katılıyorum, bence de webmaster araçları olmalı

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
<kd><title>İyinet - Bir başka WordPress blogu.</title> düzeltilmesi lazım gibi geliyor bana.</kd>

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

iyinet.com için olabilecek tek şey bu bence. Webmaster araçları sitesi. Zeytech misali, forumu çok geliştirir.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
binlerce dolar yatırdığınız bir site için biraz daha para harcamayı göze alıp profosyonel yaratıcı bir şirketle anlaşarak herşeyi onlara yaptırın derim.
Hem yaratıcılık ortaya çıkar hemde sizi ve forum üyeleri o olsun bu olsun tartışmasından kurtarır.
Çakır yaratıcı bir tasarımcı, en son şirkette çalışıyor diye biliyorum oda cemyılmazındı heralde.

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Her kafadan bir ses çıktığı için kendim en sonunda karar verdim iyinet.com'u ne yapacağıma ve ortaya güzel birşey çıkardım diye düşünüyorum.

iyinet.com anasayfasında bizim dolanmakta olduğumuz siteler ve çalışmakta olduğumuz hosting firmaları gibi firmalar olacak. Bu firmalara ve sitelere herkes yorum yapabilecek. Bu yorumlar sayesinde ise bir nevi yol göstermiş olacağız.

Şu an deneme için sponsorumuz olan ni.net.tr'yi ekledim. Bu şekilde kullanacağız artık hayırlı olsun.

Dipnot: Gece gece ne yazdığımı tam anlayamıyorum sabah kalkınca bi daha yazarım. :)

Ne yani senin host sponsorun hakkında yorum mu yazcaz :D

T

trgy

Misafir
Bu da bir nevi webmaster aracı zaten sistemi tam anlatamadım sanırım. İlerleyen günlerde göreceksiniz nasıl birşey olduğunu.

@ticaretim
Senin gibilere burada yer yok.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Her kafadan bir ses çıktığı için kendim en sonunda karar verdim
Özellikle bu kısma yönetime ele aldıktan sonra bir kaç kez rastladım.. Bir taraftan yapıyorsun, diğer taraftan yıkıyorsun hocam.. Webmaster forumu sahibisin bir soruna farklı farklı yanıtlar geleceğini bilmelisin..

Belki de herkes kendi tecrübelerine dayanarak sana yardımcı olmaya çalışıyordur. Fakat sen bunu hep her kafadan farklı bir ses olarak algılıyorsun.. Bu şekilde kararlar vereceksen üyelere birşey sormana gerek yok.. Kararını ver, uygulamanı yap ve biz de işimize gelirse uyalım..

İyinet yönetimi el değiştirdi, iyinet kendini toparlıyor, iyinet yine eski günlerine dönecek diye umut ediyoruz fakat iyinet yavaş yavaş yine eski günlerine dönüyor..

gurcay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gayet güzel güzel olmuş,
geliştirildiği taktirde birçok wevmaster forumunda taklitlerinin olacağından şüpheniz olmasın :)

T

trgy

Misafir
Özellikle bu kısma yönetime ele aldıktan sonra bir kaç kez rastladım.. Bir taraftan yapıyorsun, diğer taraftan yıkıyorsun hocam.. Webmaster forumu sahibisin bir soruna farklı farklı yanıtlar geleceğini bilmelisin..

Belki de herkes kendi tecrübelerine dayanarak sana yardımcı olmaya çalışıyordur. Fakat sen bunu hep her kafadan farklı bir ses olarak algılıyorsun.. Bu şekilde kararlar vereceksen üyelere birşey sormana gerek yok.. Kararını ver, uygulamanı yap ve biz de işimize gelirse uyalım..

İyinet yönetimi el değiştirdi, iyinet kendini toparlıyor, iyinet yine eski günlerine dönecek diye umut ediyoruz fakat iyinet yavaş yavaş yine eski günlerine dönüyor..

Orada benim o cümleyi kullanmam herkes kendi istediğini yaptırmak istiyor anlamındaydı. Bana gelen özel mesajlar size gelse emin olun siz de benim gibi derdiniz.

Bir yandan yıkıp bir yandan yapmıyorum sadece 1 kere karar değiştirdim. O da imleme sitesi yerine wordpress kurdum ve sistem deniyorum.

Forumlardaki insanların en kötü huyu ise beklemeden görmeden ilk bakışta karar vermeleridir. Aslında bu bir tek bizim forumlarımızda oluyor. Yurtdışındaki webmaster forumlarında olsun, webmaster sitelerinde olsun bir değişiklik yapıyorlar belki 3 - 4 ay sürüyor ufacık bir değişiklik bile ama üyeler olsun, ziyaretçiler olsun bekleyip görmek istiyor birşeyleri.

iyinetin birşey olduğu yok bu bir geçiş dönemi ve 1 ay kadar sürecek daha sonra ise sistem oturacak ve öneriler kapatılacak. Öneri elbette olacak fakat bu şekilde sormayacağım.

Koskoca webmaster forumunda birşeyleri değiştirmek kolay değil. Herkes bana işin gerçekten zor diyordu ben de biliyorum diyordum fakat bu kadar da olacağını zannetmiyordum.

Sabırlı olun biraz sadece ve izleyip görün neler olacağını. Anasayfaya kurduğum şeyi şu ana kadar ben kimsede görmedim ve güzel bir sistem olacağına da inanıyorum. Sistem gösterdiğim şekilde işleyecek ama ekstra inanamayacağınız şeyler de olacak. Sabretmeyi öğrenmeliyiz bence ilk başta.

ticaretim kullanıcı adını kullanan şahısı ise, sürekli forum aleyhine yazdığı yazılar, sürekli forum üyelerine doğru kışkırtıcı yazdığı yazılar ve daha önceden 4 adet cezası bulunması sebebiyle sınırsız olarak uzaklaştırdım. Davetiye sistemini de açtım. Çünkü multi üyelikler inanılmaz derecede çoğaldı. Bunları çok rahat tesbit edebiliyorum.

İyi forumlar.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ticaretim kullanıcı adını kullanan kişiyi konuya dahil etmiyorum, o konu beni ilgilendirmez hocam.. Sadece alıntı yaptığım cümle ilgili yazdım.. İyinet'te birşeylerin değişeceğini ümit ettim o yüzden aylar sonra tekrardan iyinet'te yazmaya başladım.. İyinet'e küsen bir çok arkadaşta tekrar döndü..

Benim söylediğim karar değiştirmen de değil.. ;) Birşeyden emin olabilirsin hocam, iyinet'in gelişmesini biz de en az senin kadar istiyoruz.. Nedenini zaten biliyorsun.. İnternette bir nevi saltanatlığa son verilmesi için buradayız zaten.. ;)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bitmeden yorum yapmakta yanlış olmuş, bitmeden turgay ın böyle paylaşmasıda iyi olmamış. Hep söylerim demokrasi de bir yere kadar. Her zaman ne yapacağız diye sormıcaksın arada da yapıp işte bunu yaptım diyeceksin. Yoruma gelince her ne kadar erkende olsa, beklenenleri karşılamadı şimdi.Bitince gerçek yorumları yaparız.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Trgy açıkçası forumu bu adımla ileri değil geriye götürüyosun. Üzülüyorum başka bir şey değil. Günlerdir okadar forumda destek mesajları yazılıyor bende dahil ama siz bu düşünceyle malesef bir gelişme kaydedemezsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5