İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyiNet Darkorbit Oyuncuları :)

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Merhaba arkadaşlar
Bu bölümü daha yeni gördüm. Geçenler küçük kardeş bu oyun için benden bir şey rica etti ve benimde onu almam için paypala ihtiyacım vardı. KATILSANA ile iletişime geçtim paypal'ın var mı diye. Yok dedi ve niçin lazım olduğunu sorunca bende küçük kardeşimin darkorbit oyunu için bişi alınacak dedim. Tamda ondan sonra başladı herşey. O oyunun eski adminlerinden olduğunu ve çok oynadığını söyleyince bende oyniyim dedim. :D Oyun gerçekten çok zevkliymiş. ( hayatımda oynadığım 3 oyun bu, genelde sevmezdim oyun oynamayı) Ve gittim kendime bir gemi aldım. Şuanda fırsat buldukça oynuyorum (genelde gece geç saatlerde, işlerim bitince) çokta keyif alıyorum. Oynayan kimse varmı?

TR2 Serverinde oynuyorum :D

Bide unutmadan KATILSANA varsa gemin VS yapalım :D

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Eskidendi... Çoookkk eskidendi. :p
Benim gemimde 3. bir conf daha vardı ve straunerlere bile beyaz mermi sıkardım.:) Başka mermim yoktu çünkü :D
2 gemiyle birden vs yaptığımı da bilirim. Seninle de yapardık oynamış olsaydım... ;)

Artık ne gemim var ne de oyunla alakam var. Ama T® KaranLIK dediğin zaman TR2 MMO'nun eskilerinin tamamı bilir sanırım beni. Savaşları genelde ben yönetirdim... :eek:

Ama artık bana çok uzak. Fakat kesinlikle tavsiye edebileceğim oyunlar arasında... ;)

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Eskiden oynardık bırakalı baya oldu :) Aslında İyinet klanı açmayı düşünürsen -ki içimde ukte kaldı denebilir- tr2 sıfırdan başlayabiliriz. Elimdeki çarı sattım çünkü :) Ek olarak bot lazımsa verebilirim msn adresini göndermen yeterli.

Ps: Konu hort sayılmaz :)

nightprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim abim oynuyor gece gündüz tr2 de. 12 levele getirdi. Benimde hevesim var fakat sıfırdan hesap açmak istemiyom geliştirmesi biraz zor oluyor. eşe dosta soruyom fazla hesap varmı diye :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
TR2 ha? :)
Vay be... TR2'de MMO'nun savaş komutanıydım :gül:
Şimdi gitsem yine alırım bir gemi. Hatta 10 gemi bulurum. :))) Ama başladı mı bırakmak zor oluyor.

simsir; bot dediğin yaratık kesip kutu toplayan, hatta kapıları yapan bot mu? :)

nightprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet insanın bütün vaktini yiyor :) anca can sıkıntısına oynanacak bir oyun. kendini fazla kaptırmamak gerek. Bu arada bot işi sakıncalı :) geçenlerde baya bi soykırım yapılmış botçulara :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Konuyu yukarı alayım. :)
Bu oyunda bir bot var çok kişi tarafından kullanılan... Birkaç gündür bende deneme amaçlı hanımın yeğeninin hesabında kullanıyorum.
Bu botu başka kullanan var mı? Belki bilmediğimiz özellikleri vardır. :)

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bende çok esikden oynardım benim oynadığım zamanda bir tane türkiye serveri vardı hatta venüsteydim EFELER KLANI vardı oyunda ünlü bir klandı felan:D sanırım en son tr 2 de açılmıştı şimdi baya çoğalmış sanırım çok zevkli bir oyun ama çok emek gerek emek vermem derseniz çok para gerektiren bir oyun full iris golim vardı çalınmasıyla ve oyunu bırakmam bir oldu :) sıfırdan başlamak çok koyuyor insana.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
bende çok esikden oynardım benim oynadığım zamanda bir tane türkiye serveri vardı hatta venüsteydim EFELER KLANI vardı oyunda ünlü bir klandı felan:D sanırım en son tr 2 de açılmıştı şimdi baya çoğalmış sanırım çok zevkli bir oyun ama çok emek gerek emek vermem derseniz çok para gerektiren bir oyun full iris golim vardı çalınmasıyla ve oyunu bırakmam bir oldu :) sıfırdan başlamak çok koyuyor insana.

Söz konusu botla sıfırdan başlamıyorsun denilebilir. 3-4 günde 10 veya 12 level dahi olabilirsin online sürene göre...
Full elit goli ha? Vay beee :p
Onur ben 1 seneye yakın bir süre TR "board" adminliği yaptım. Gemimi hayal dâhi edemezsin inan ki... :gül: :gül:

mathiaxbars kesinlikle Darkorbit denemelisin... ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Kaça satıyorlar gemileri :D

Kroyum amma en iyi füzeler bende diyim :D

nightprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ee ne alemdeyiz. Benim gemi büyüdü de savaşlara katılmaya başladı. üstelik dünya ve marsı tek başına basmaya başladı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5