İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri İyinet Destek Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Merhaba..
Compni Ve Ben bir grup kurduk İyinet Destek Grubu.
Şimdi İYİNET'E destek veren arkadaşlar bu gruba katılabilir.

Grubumuz özel bir amaç sağlamamaktadır.Sadece iyinet 'e destek.

Sizde hem İyinet 'e destek vermek isterseniz konu altına lütfen yorum atın davetiyeniz yollanacaktır.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İyinete ne gibi destek sağlanacak konuyu biraz açar mısınız?

C

Compni

Misafir
İyinete ne gibi destek sağlanacak konuyu biraz açar mısınız?

Her hangi bir sistem üzerinde örneğin vbulletin, wordpress gibi sistemlerin üzerinde bilgisi olanlar bu grubu girerek kendini daha iyi duyurabilecek eğer ki yeni projeler üretmeye kalkarsak bu gruptaki arkadaşlara ileti atacağız ve onlarla çalışmalar yapacağız..

Ekleme:
Destek vermek için siteye link falan ekleyecekmiyiz? Yoksa sadece grupamı gireceğiz?

Sadece gruba girmek yeterli

Ekleme:

Teşekkürler

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İlla belli bir sistem üzerine mi bilgisi olması gerekir sadece?
Başka konularda bilgisi olsa olurmu?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Davetiyeler güzel mi? Ben de istiyorum :)

C

Compni

Misafir
Gruba tam 8 kişi alınacaktır, şuan için 4 kişi gruptadır.
Alımlar devam etmektedir.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Destek grubu fikri iyi olabilir ama grubun amacı tamamen paylaşım grubu projesiyle eşleşmekte.
Bu projenin daha gelişmiş hali paylaşım grubunda bulunmakta, başvuru yapan kişilerin bilgililerini seçip, paylaşım yapanı ve yararlılarını seçip bu gruba alıyoruz.
Destek grubu altında belki başka bişey olabilir ama destek grubu olarak bu grubun amacı örtüşmektedir. Bu yüzden kendi içinizde bi gruplama yapmanızda zarar yok ancak size özel rank ve/veya resmi destek yapma imkani yok, üzgünüm.

C

Compni

Misafir
Destek grubu fikri iyi olabilir ama grubun amacı tamamen paylaşım grubu projesiyle eşleşmekte.
Bu projenin daha gelişmiş hali paylaşım grubunda bulunmakta, başvuru yapan kişilerin bilgililerini seçip, paylaşım yapanı ve yararlılarını seçip bu gruba alıyoruz.
Destek grubu altında belki başka bişey olabilir ama destek grubu olarak bu grubun amacı örtüşmektedir. Bu yüzden kendi içinizde bi gruplama yapmanızda zarar yok ancak size özel rank ve/veya resmi destek yapma imkani yok, üzgünüm.

İstemem zaten :p

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68

Video 'Lu eğitim setleri yapılacak. Projelirimiz çok güzel olacak ama siz bilirisinz.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bunu siz kullanıcı olarak İyinet'i sevdiğiniz için yapabilirsiniz. Zaten yöneticiler iyineti sevdiği için karşılıksız destek vermekte bunu biliyorsunuz. :)
O proje de paylaşım grubunun ileriki projesiydi, Compni'ye bahsetmiş olmam lazım. Herneyse, başarılar dilerim. Destek veren arkadaşlara da teker teker kendi şahsım adına teşekkür ederim.

C

Compni

Misafir
Bunu siz kullanıcı olarak İyinet'i sevdiğiniz için yapabilirsiniz. Zaten yöneticiler iyineti sevdiği için karşılıksız destek vermekte bunu biliyorsunuz. :)
O proje de paylaşım grubunun ileriki projesiydi, Compni'ye bahsetmiş olmam lazım. Herneyse, başarılar dilerim. Destek veren arkadaşlara da teker teker kendi şahsım adına teşekkür ederim.

Tabi ki destek vereceğiz fakat şunları söylemek istiyorum;
1. Amaç kesinlikle paylaşım değildir.
2. Yapacağımız çalışmalar tamamen profesyonel arkadaşlar tarafından yapılacak ve iyinet üzerine yapılacaktır.
3. Yaptıklarımız ya script ya da program yazılımı şeklinde olacaktır.
4. Biz bu grup olarak her zaman forumda 7/24 insanlara destek sağlayacağız takım olarak.

Benim amacım nasıl paylaşımcı üye özgün paylaşım yaparak Bir renk kazanıyorsa Destekçi de desteğini verip böyle bir rütbe kazanabilir.
İlk amacımız asla bu değildi sonradan benim aklıma gelen bir şey bu başvuru konusuna gelince bunu başvuru şeklinde yapabiliriz o problem değil onu seninle beraber planlayabiliriz..

Ne olursa olsun, rütbemiz de olmasa da desteğe sonuna kadar devam edeceğimize de emin olabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5