İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri İyinet Destek Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bunu siz kullanıcı olarak İyinet'i sevdiğiniz için yapabilirsiniz. Zaten yöneticiler iyineti sevdiği için karşılıksız destek vermekte bunu biliyorsunuz. :)
O proje de paylaşım grubunun ileriki projesiydi, Compni'ye bahsetmiş olmam lazım. Herneyse, başarılar dilerim. Destek veren arkadaşlara da teker teker kendi şahsım adına teşekkür ederim.

Bizde yönetici olmaya çalısıyoruz sonuçta. Bizde bir ücret talep etcek değiliyiz ya sadece emek. Bir emek veriyoruz şuan bayada projemiz var hepsini teker teker gerçekleştiricez.
Bİzde Yönetici Olup Karşılıksız Destek Verebiliriz.:)

Ama Rütbemiz Olmasada Bu Yolda Devam. :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Ama Rütbemiz Olmasada Bu Yolda Devam. :)

sizi kıracağıma rütbemi kırarım :p ahaaahahaa :D

kara-kuvvetleri-rutbeleri.jpg

• Like
Reactions: Eif
C

Compni

Misafir
Kodlar beynimi, tasarımlar zihnimi geliştiriyor.
Benim için ikisi de lazım bir şey.

Fakat tasarım işinde daha amatörüm :p

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Güzel fikir. :) Bunun dışında destek olmayan isteyen Prestige üyelik alabilir, iyinet 'e reklam verebilir (Üyelere destek olmaları için teşvik amaçlı), destek olmaları için toplu mail gönderme satın alabilir, özel bağış yapabilir. :)

C

Compni

Misafir
Güzel fikir. :) Bunun dışında destek olmayan isteyen Prestige üyelik alabilir, iyinet 'e reklam verebilir (Üyelere destek olmaları için teşvik amaçlı), destek olmaları için toplu mail gönderme satın alabilir, özel bağış yapabilir. :)

EEE, bizim konumuzla alakası yok bu destek ayrı o destek ayrı bizim ki ÜCRETSİZ
Gönüllü desteği :p

T

trgy

Misafir
Compni' Alıntı:
trgy' Alıntı:
Compni' Alıntı:
Bahsettiğiniz arkadaştan önce olması gereken o kadar çok insan var ki sırada. Baya bir yol alması gerek. İyinet'te 2004 ten beri dolanan emeği olanlar var yani bi 3-4 yıl sonra belki.

Bu yüzden bu forum bu halde kimse doğru düzgün çalışmıyor!
Üyelik tarihine bakarak mod alındığı için FORUM BU DURUMDA!
Sürekli yönetim değiştiren bir siteden de fazla bir şey beklenmez zaten.
Düzen oturamamış 11 yıldır o yüzden r10 şimdi en iyi webmaster forumu!

Gidip orada takılabilirsin o zaman.
Orada takılırım tabi ki en azından orada saygı var, ADMİN'E LAF EDEN OLSA DA ARKADA DESTEK ÇIKAN ÇOK! BURASI GİBİ KARGAŞA ORTAMI DEĞİL! YÖNETİM SAYGILI!

Bu forum dışında hiç bir yerde takılmıyordum ta ki şu yorumunuzdan sonra her şey değişecek gibi..

Arkadaş uzaklaştırılmıştır.

Biz burada insanları zorla tutmuyoruz zaten böyle de bir hakkımız yok. Elimizden geldiğince destek vermeye yardımcı olmaya çalışıyoruz bunu anlamayan o kadar çok kişi var ki.

Bu bana atılan özel mesajı r10 da herhangi bir admin'e atın bakalım cevap gelecek mi? Kullanıcıyı değer veren biz azar yiyen de biz oluyoruz.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Bir çok webmaster forumunda bulundum ve görev yaptım. Şunu söyleyebilirim ki kullanıcya en değer forum iyinet. Bunu şuan yönetici olduğum için yazmıyorum. Kimin ne olduğunun farkında olduğum için yazıyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Destek grubu işi yattı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5