İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet E-Dergi Sayı: 1!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DonJuan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Muhteşem olmuş ve geleceği olan bir dergi, ayrıca dergi için yazarlık başvurusu başlığı açabilir bazı elemelerden sonra aktif yazarlar alabilirsiniz.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
başarılar cok dergi olmasına karsın webmaster a tam anlamıyla hitap eden dergi bence yok piyasada umarım birgün basılı olarak da alır okuruz başarılar yazar arkadaşların emeğine sağlık

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. İndirmeye gerek yok, eski sayıları her zaman bi klasöre atacağım, eski dergiler de okunabilecek yani. :) Böyle dağıtmanız daha uygun olur düşüncesindeyim. Sitenize koymak istiyorsanız da kaynak kodlarından bi kaç adres değiştirip koymanız mümkün.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Dergi çok güzel olmuş elinize sağlık ancak yazarlar alsanız daha iyi olur.Hem bu sayede içerikte artar sizde içerik konusunda sıkıntı yaşamazsınız.Elinize sağlık yeniden.Calvine söyleyinde bir matbaayla anlaşıp bastırtsın :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Umarım o günleri de görürüz. Şu anda çok erken ama ileride kapasitemiz iyice artınca bi kuşe kağıda basılmış iyinet webmaster dergisi neden olmasın?

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Çok güzel olmuş..
İnşallah devamıda gelir.
(Allah'ın izniyle)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Dergi criptineki sağdan sola fare ile sayfa eğiştirme olayıda 10 numaraymış :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Kendi yazımı okuyunca etkilendim. Diğer yazılarda gayet hoş. Yazıp okuyup zaman harcayıp düzenleyip, uğraşan herkesin ellerine sağlık. Nice sayılara.

Sayfa 6/7 doğru reklam :p

kazbek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende beğendim. Görselliği artınca daha da güzel olacağından şüphem yok. :alkış:

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gayet Hoş olmuş başarılarınızın devamını dilerim.

emreb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dergi hayırlı olsun bence güzel ama içeriklerin bulunduğu sayfaları birazdaha renklerdirsek süper olur bence.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
emreb öylede px problemi yaşıyoruz karakterlerde. Onlarıda düzeltince kalan alana yapılabilir sonra 2.sayıda . lafı toparlayamadım ama anladın yani.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ben şahsen iyinetten daha iyisini beklerdim herkesin kullandığı bir edergi scriptini değil :) + yazılar çok zor okunuyor :D

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
PHP ve MYSQL Bağlantısı.
Php ve Mysql bağlantı kurmayı ufak bir komutla size öğretiyoruz.
Bu makaleyi okuyarak ve bu Makaledi(Makaledi mi? :eek:ha:) .....

Bu dergi projesinde en çok dikkat edilmesi gerekenlerdir YAZIM HATALARI ve Türkçe`nin kullanımı.
Bilginize.

Ve dergi güzel olmuş başarılar.

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Harika bir çalışma olmuş .Biz üyelerde katkıda bulunabiliyormuyuz ? Şimdiden teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5