İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet E-Dergi Sayı: 1!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Başlangıç için güzel. Bence yazılar daha büyük bir fontla daha okunur yazılabilirdi. Böylece sayfa sayısı 3-4 sayfa artar, okuması zevkli olurdu.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
ByLacoste, sataşacağın insanları dikkatli seçmeni tavsiye ederim. İnsanlar arasındaki muhabbeti bilmeden, kimin ne işler yaptığını bilmeden sataşma insanlara. Hele bana hiç sataşma, gerginim bu aralar, vebal alırsın.

32bit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten çok başarılı olmuş Yapımda ve yayında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum :)

ilkkanka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel gerçekten fakat daha fazla görsel olursa daha iyi olur tahminimce. çok kelimelere boğulmuş dergi..

samsunlu55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emeği geçen herkese teşekkürler ve ellerinize sağlık. Özellikle sayfanın gerçek dergi gibi mausla sanka parmakla açıyormuş hissi vermesi çok güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5