İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet e Özel Twitter Reklam Kampanyas

ulkembetil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyenin en büyük hesaplarından biri olan yüksek etkileşimli twitter hesabıma reklam alıyorum.(+200k)Hesap 500 üzeinde etkileşim almaktadır.(RT+FAV) KESİNLİKLE PANEL KULLANILMIYOR ZATEN GÖRÜCEKSİNİZ

REKLAMIN NE FAYDASI VAR ABİ?

Reklamın faydasının olmadığı birşey yok

İstersen Kendi hesabının etkileşimini yükseltip en organiklerinden userları takipçin yaparsın istersen siteni paylaşırsın sitene günlük hit alırsın

Ayrıca sitesini paylaşanların twitter seo sundan yararlanarak siteleri Google da daha üst sıralara yerleşmeye başlar.

NASIL OLACAK O İŞ?

İstediğiniz Saatlerde İstediğiniz Tweeti Retweetliyorum.TAM 101 hesaptan.Hesapların Takipçi Sayıları 20k ile 250 k arasında değişmektedir.Ortalamasına 75 k diyecek olursak ki daha fazla olduğuna inanıyorum bağlantınızı

101x75 ten 750.000 user görecek.

Fiyatlar sakın gözünüzü korkutmasın.Diğer E-Ticaret sitelerinde yapılan çalışmalardan çok daha ucuza yapıyorum.

Sizde bu eşsiz deneyimden faydalanmak için

Hemen Pm atın yada

i ekleyin 7/24 skype hizmeti veriyoruz

ÖDEME YOLLARI; Paypal - Garanti Bankası

KAFANIZDA HERHANGİ BAŞKA BİR ÇALIŞMA VARSA LÜTFEN BANA ULAŞIN.

mtalhapolat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
75bin gercek turk takipçili. 25-30K Arası takip edileni olan fenomen twitter hesabım satılık. PIYASA FIYATININ NERDEYSE YARISI! SADECE 400 TL! ILETISIM:05316870777

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5