İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Facebook Grubu Kuralım

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence bir facebook grubumuz olsa iyi olur orada sitelerimizi tanıtabilir bilgilerimizi paylaşabiliriz.

görüşleriniz;

ogulcanturhanlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyinet bir forum ve bence forum olarak da kalmalı.Herşeyi facebook'a çekmenin anlamı yok diye düşünüyorum.

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır ben de facebook hayranı değilim ama iyinet kullanıcılarına yararı olacaktır diye düşünüyorum.

facebok sayfası kurduğumuz zaman burası birşeyler yitirmeyecek kazanacaktır.(bence) :hihi:
tabii yanılıyorda olabilirim

ogulcanturhanlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkesin kendi düşüncesidir saygı duyarım.Ama millet forumda değil facebookda da takılmaya başlayabilir. Böylece buranın aktifliği azalır..

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende sizin düşüncenize saygı duyuyorum,ama iyinet'in aktifliği azalmaz kolay kolay :)
görüşünüzü belirttiğin için teşekkür ederim,:harika:
diğer arkadaşlarımızında görüşlerinizi bekliyorum

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Grubu kuruyorum tutarsa devam ederiz,bir şansımızı deneyelim

Iyinet (gayriresmi) diye arayınca sayfamızı bulabilirsiniz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
"Zaten var" in hangi kismini anlamadiniz tam olarak?

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
"Zaten var" in hangi kismini anlamadiniz tam olarak?

icon10.gif

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İyinet, Facebook'la alakası olmamalı bence. İyinet performansını ve kalitesini başka sitelere gerek duymadan profossiyonel bir ticaret ve bilgi sitesi olarak adlandırabilirim. İyinet'e takılan, sadece facebook ile bağlantı ve terim oluşturmuyor. Ve İyinet'e takılan üye'lerin bir çok kısmı facebook'a takılmadıgından eminim belki üye'likleri vardır kimin yok ki ? Facebook öyle ilerledi ve geliştiki artık kimse sohbet platformlarına ve genel paylaşım platform'larını artık önemsemiyor. Facebook çıktı, artık forum ve sohbet piyasası çöktü diyebilirim. Şuan canlı gibi görünebilir ama eskisi gibi değil, Forum sitelerine takılan bir çok üye Facebook ortamına geçti. Kimse artık, böyle siteleri sallamıyor diyebilirim. Bizim gibi düşünenler olmayabilir, şahsen facebook ortamını bende sevmiyorum. Takıldım, takılmadım değil, bir kaç yıl'da bulundum o ortamda ama artık sogudum forum sitelerine kafa yormaya başladım.

İyinet, kaliteli bir site başka site'lerde bir grup veya sayfa açarak, performansını düşürmemeli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5