İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet forumu kişisel çıkarları için kullananlar

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkcası ben çk rahatsız oluyorum. Host işi yapmıyorum. Ama özellikle böyle host satan arkadaşların. Forumları kirletmesine ve iyinetadminin sessiz kalmasını anlamış değilim. Reklam alanı diye bir bölüm açabilirsiniz. Ordaki kampanya yapan nicklere bakın 100 mesajı varsa hiçbiri bir kullanıcıya yardım ve bilgi için değildir. Hep kendi reklamları arkadaşlarının reklamları valla açıkcası çalınmış tasarımlarla host satanları sadece kampanya için foruma uğrayıp mesaj yazanların en azından uyarılmasını rica ediyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklı olduğunuz taraflar var ama buna kimse birşey diyemez. Yardım etmek zorunda değil kimse. Bizim amacımız paylaşımı maksimuma çıkartmak. Host satan kişilerde, ucuz ve kaliteli hizmet getirirlerse bu da onların paylaşımı olmuş olur.

Bunun dışında burası host forumu değil tabiki. Host bu forumun sadece bir bölümü. Bahsettiğiniz kişiler, bu bölümün dışında böyle aktiviteler yapmadığı sürece onlarda kendi haklarını kullanmış olurlar.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmaster forumunda kuralıyla düzeniyle hosting tanıtımı yapılmasına karşı değilim. çeşit olur rekabet olur, kötüler gider iyiler KALIR.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sakın yanlış anlaşılmasın. Ben reklam yapsınlar yapmasınlar o beni bağlamaz. O sizin sorununuz. Benim demek istediğim. Adam geliyor atıyorum 1 haftada 10 tane başlık kampanya cart curt web bölümü kaynıyor bunlar yüzünden bi zaman sonra zaten önünü alamıyıcaksınız gibi geliyor. Ve baştan dediğim gibi ben host da satmıyorum. Tek rahatsızlığım forum için

L

LNWServers

Misafir
Sonuçta web hosting ISP forum bölümü, burda hosting satanlar veya isteyenler birşeylerden yararlanmak için yazıyorlar.Bence kesinlikle forum kirliliği falan yaratmıyor keşke bütün Türk host firmaları gelsede kampanyalarını buraya koysa, sonuç olarak yine kullanıcı için yapılıyor bunlar, rekabet kızıştığında maliyet azalıcak ve tahminimce kalite artıcaktır, burda tutunabilmek için kişinin/firmanın kalitesini arttırması gerekicektir.Bence bunda bir yanlış yok.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aramızdaki fark Sen host felan satıyosun Ben satmıyorum. Sence hangimiz daha objektif olarak bu konu hakkında yorum yapabilir ?

M

MitNicK

Misafir
Wishmaster Beni Yanlış anlama Bende Host satmıyorum... Ama birçok arkadaş hergün yeni yeni siteler açıyorlar ya da açmak için yer arıyorlar burası iyi olanın kötü olanın ayıklanması için iyi bir yer bence... Sonuç olarak Bu şekilde Rekabet Olacak Hosting Firmaları arasında ve Rekabetten Fiyatlar düşecek Bu da hepimizin Yararına Hep Hosting firmaları için yarar hem de webmasterler için bir yarar bu kadar kötümser bakmamak lazım... Ama Seni de çok iyi anlıyorum Sende diyorsunki Çıkarları için gelip sadece kendi firmalarını tanıtıyorlar herhangi bir paylaşımları yok yararları yok gibi geliyor sana da... Onlarında ilgi alanları bu demekki onlarında paylaşıma sundukları şey Host Domain vs... Hoş karşılamak lazım...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
reklam yapılmasını engellemek olmaz tabi. forumda bunun için açılan bölümler mevcut.yapılan reklamın içeriğinden elbette zaman zaman rahatsızlık duyuyoruz ancak zaten gereken mesajlara gereken cevaplar veriliyor ve tahmin ediyorum herkes kimin ne olduğunu biliyor burada. o yüzden bu kaygılarını pek önemsememeni tavsiye ediyorum

B

BY_THUQ

Misafir
arkadaşın ediği bi nevi doru.
neden derseniz mesela genel forum sitelerinde örneğn bookmark kısmında bi site tanıtılıyorsa bidaha başlık açamaz. o tanıttığı yerden devam eder başlığına
ama burada böyle değil. her kampanya her olay için başlık açılıyor tek tek. buna bi müdahale etmeleri lazım

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana göre Bu kişisel çıkar amaçli değildir sonuçta en kısa örnek ben host alacağim zamam ilk aklıma burasi geliyor + host satan ark bazı konulardada yardımcı oluyor tamamen kişisel menfaat Olsa bunu yapmazlar + böyle şeyler daha iyidir rekbaeti kaliteyi arttırır neyin iyi veya kötü olduğunu ordan seçebiliyoruz Ondan dolayı Bu tarz başlıkları reklam olarak açabilirler haklarıdır Burasi paylaşim forumu sonuçta bazı ark geçimini bu işte sağliyor Bunun kötü tarafı yok

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Burada beğendiklerimizi yazabildiğimiz gibi beğenmediklerimizi de yazabildiğimize göre sorun yok. Ancak gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlara forumlarda öneride bulunmayı düşünmüyorum. Ancak PM atarım. Neden mi? Tanımadığım X firmanın dezenformasyon veya karalaması ile karşılaşmaktan çekiniyorum.
Bilmem siz de aynı endişeyi taşıyor musunuz?
Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5