İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyiNET Gececiler Başlığı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hayat bildiğin gibi
uyku, iş, ev, iyinet diğer siteler...
böyle gidiyor. geleceğime hiç yatırım yapmıyorum. eşşek kadar oldum hala bilgisayara kit bir şekilde yaşıyorum. zaman zaman düşünüyorum elimi eteğimi çeksemmi diye ama sonra vazgeçiyorum. bu kadar arkadaşı nasıl bırakırım diyorum.

hadi bıraktım diyelim ne yapıcam? televizyon izlemeyi hiç sevmem, o kadar gittim paralar bayıldım plazma aldım ama açasım gelmiyor. internetten herşeyi yapabiliyorum. Devir teknoloji internet devriyken elimi eteğimi çekmem bi garip kaçar.

sıradan yaşam belirtilerimle gidip hergün gazete mi okuyayım? kitap aldım bi tane Yılmaz Özdil'in isim şehir bitki. laptopun yanında duruyor. Arada onu açıp okuyorum vay be diyorum memleket ne haldeymiş. ne yapsamda memleketi kurtarsam diye düşünürken alarm çalıyor. halbu ki 2 dakika önce yatmıştım.

zaman zaten çok çabuk geçiyor. yaşta kemale erdi kocaman adam olduk ama hala ne evlenebilmiş ne de çoluk çocuğa karışabilmişimdir. aslında istemiyorum evlilik. mideme garip adını koyamadığım ağrılar saplanıyor. bir ömür nasıl böyle geçer diyorum. sonra teyzemi görüyorum diyor ne zaman kız bulucan? hehe deyip geçiştiriyorum ama eninde sonunda evleneceğimi bundan kaçışın olmayacağını biliyorum.

kuzenim yazmış pardon.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
selamlar
bugün çok çalıştım
tam iki konu ekledim bloga
vücut yorgun düştü
iyi geceler

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sabah yolculuk, hafta içi mesai, hafta sonu yolculuk, hafta sonu bayram, hafta sonu ben, kendimi buluyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tek tük bişeyler geliyor
genelde tanıtımlardan ve reklamlardan kazanıyorum
adsense de tam olarak aktife geçemedim, temam henüz beta, 20sinden sonra yapıcam bişeyler artık

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bazen düşünürüz, bazen aşık oluruz,bazen müzik dinleriz,bazen televizyon seyrederiz,bazen kitap okuruz,bazen yemek yeriz,bazen işe gideriz,bazen arkadaşlarımızla konuşuruz,bazen iyinete gireriz,bazen görevimizi yaparız,bazen de uyuruz fazla kasmaya gerek yok :D

Herkese iyi geceler :kızdım:

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam gençlık :) behzat ç. öncesi bir selam veriyim dedim. biraz sohbetin beline vuralım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
nemiroff sende blog neyin var mı?

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ah abim çok güzel diyosunda gece ilgileniyim ben onlarla elimde bir tasarim işi var onunla uğraşiyorum.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gençlik benden size bir şarkı gelsin.

[YOUTUBE]Yy8mCKQnzWU[/YOUTUBE]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5