İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet gorunmez sayac ve ek ozellikler

I

iyinet

Misafir
Sayin site sahipleri, yine size bir konuda daha danismak istiyoruz:
Bazi site sahiplerinden soyle bir istek geldi:
Sayacin sitemizde gorunmesini istemiyoruz + istedigimizde istatistiklerimizi reklam sirketlerine sifremizi vermeden gostermek isityoruz + ek istatistik ve saglik raporlari istiyoruz + ... bu liste boyle uzuyor.

Bu servise cuzi bir ucret odeyerek sahip olma konusuna sicak bakarmisiniz?

Lutfen dusunceleriniz iletiniz.
Tesekkurler.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tur ozellikler icin talep edeceginiz fiyat dogal olarak cok dusuk olacaktir. ve bu fiyati kullanicilardan almaniz yani kullanicin size bunu gondermesi istenecek az miktar icin zor olacaktir.

Bugun hosting firmama yaptigim odemeleri ugras vermesin diye yillik yapiyorum sizinki ni omur boyu yapardim herhalde..

dedigim gibi cogu insan icin 1-2 dolar bir ucret sayilmaz ancak olay parayi temin etmeye gelince asil zorluk burda baslar..

bilmem anlatabildimmi..

ama ben de sizin uye olan sitelerden izin almaksizin diger sitelerin reklamlarini yayinlamaniza karsiyim bence tamem cikarcilk uzerine dayali bir sistem..

Umarim yanlis anlamamissinizdir.

iyi calismalar.

F

funcitytr

Misafir
Evet bütün sitelerde başka reklam yayınlamanız bence de pek adil değil. Ama sitemizde sizin bannerinizin gözükmesi sorun oluşturmuyor. Arkadaşımızın dediği gibi siizn isteyeceğiniz ücret gerçekten bir çok insan için çok kolay ödenecek şeyler olabilir ama yatırması gerçekten bazen sorun olabiliyor... fakat benim için bir sorun oluşturmaz internet bankacılığı diye bir şey var. 3 dk. içerisinde her şey hallediliyor... Eğer böyle bir şey yaparsanız bizim için de gerçekten iyi olur. katılımcı olabiliriz...

I

iyinet

Misafir
Sayac banerindaki reklam bazi uyelerimizin tepkisini aldi.
Biliyorsunuz hali hazirdaki toplist siteleri senelerdir sayac bannerlarina reklam almaktadirlar.
Sitelerinize koydugunuz sayac kodu sizin sitenizde hitinize bagli olarak 100 kez yada cok hit alan bir sitede 100 bin kez calisir.
Tum siteler ile birlikte bu rakam bizim serverimizda 2.5 - 3 milyon kez calisan bir sayac koduna es gelir.
Bu kodun tukettigi CPU ve bandwidth iste bazi toplist sitelerini digerlerinden ayirir.
Bugun harcanan bandwidth ayda 200Gb a erismektedir. 2 ayri server uzerinde CPU yuku dagitilmaktadir.
Pekcogunuz hosting ile bir sekilde ilgilendiginiz icin bu rakamlarin hesaplarini yapabilirsiniz.
Keske bize de CPU ve bandwidth'i ucretsiz verseler, bizde reklamlari kaldirsak.
Unutmayin ki iyinet, elinden geldigince kaliteli hizmeti ucretsiz vermeye calismaktadir.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oncelikle yanlis anlasilmasin

benim soylemek istedigim reklam yayinlanmamasi degil , uyelere bilgi verilmeden yayinlanmasi.

ayrica konu suan da bu degil konu sapmasin..

C

CaptureManiac

Misafir
sıcak bakarım. hatta baktım bile.
bence çok gerekli bir uygulama. hem size hosting yükü açısından bir rahatlama sağlar, hem de benim gibi reklamlardan rahatsız birçok kullanıcı bu dertten kurtulmuş olur.
banımın açılmasından sonra ilk işim gerekli ücreti ödeyip bu hizmete sahip olmak olacak. tabi yürürlüğe konursa.

K

kolaymuziknet

Misafir
Bu hizmetin çogunu iyinet.com saglıyor.ayrıca bu hizmet için kimse para ödemez.yani böyle bir script 10 milyona yazılır.isteyen arkadaslara yazabilirim.çok kolay bir sistem!

S

stilgar

Misafir
iyinet' Alıntı:
Sayin site sahipleri, yine size bir konuda daha danismak istiyoruz:
Bazi site sahiplerinden soyle bir istek geldi:
Sayacin sitemizde gorunmesini istemiyoruz + istedigimizde istatistiklerimizi reklam sirketlerine sifremizi vermeden gostermek isityoruz + ek istatistik ve saglik raporlari istiyoruz + ... bu liste boyle uzuyor.

Bu servise cuzi bir ucret odeyerek sahip olma konusuna sicak bakarmisiniz?

Lutfen dusunceleriniz iletiniz.
Tesekkurler.

Cüzi olursa uygundur.

A

alien

Misafir
bence uygun degil odeyecek insanlarinda sayisi az olcagini dusunuyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5