İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Haxball turnuvası

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Benimle antrenman yapmak isteyenler gelebilir, link ve şifreyi yukarıda yazmıştım. ByLacoste'de sorun var, interneti kasılıyor nedense. Normalde bu kadar fazla olmaması gerekirdi.
Lag sorunu ile ilgili teknik ve pratik çözümü olanlar varsa söylesin.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
saat değilde çok lag oluyor diyorlar tepki. ben kurduğumda lag oluyormuş. Siz bir kurun yardımcı oluruz.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hadi oynamak isteyen gelsin.

oda ismi İYİNET

şifre iyinet

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Lag olmayan biri kurarsa oynarız .Turnuvayı başlattık ama ya toplanamadık ya çok ping yükselti lag oldu. Katılan herkese teşekkür ediyorum bilgisayar ve internet özellikleri müsait birisi kurup burdan link pass atarsa geliriz.

krsd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Perdeleme oyunun en temel işlevi, yasaklanması kötü olmuş diye düşünüyorum.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Turnuva herkesin aynı anda online olamaması yada bilgisayar özelliklerinin yetersiz olması nedeniyle şuan yapılamıyor malesef. Şayet bilgisayarına güvenen internet hızına güvenen ve herkesi koordine ederim diyen varsa ulaşsın bana ona göre yaparız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5