İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet İyileşiyor

R

RadoyNet

Misafir
Son zamanlarda gerçekten gözle görülür çok güzel gelişmeler meydana geliyor iyinette.

Umarım bu sürekli devam eder ve daha hızlı bir gelişme olur.

İyinet için çalışan herkesi tebrik ediyorum ve kutluyorum.

Emeği geçenlere teşekkürler.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Mesela tam olarak ne gibi gelişmeler gördüğünüzü yazar mısınız ?
Buna göre biz de değerlendirme yapalım.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
iyi dilekleriniz için teşekkürler :harika:

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23

mesela ben sizden ve tüm yetkililerden yardım amaçlı açılan her konuya tam bilginiz olmasa da birşeyler yazmanızı istiyorum.çünkü birisi geliyor bir konuda yardım istiyor kimse bişey yazmamış .adamın morali sıfıra iniyor.bu forumda kimse yok ya da herkes uykuda deyip çekip gidiyor zannımca. o yüzden canlılığın göstergelerinden birisidir bu dediğim ve önce yetkililer sonra tüm arkadaşlar zahmet edip bildiklerini paylaşsın lütfen.

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
mesela ben sizden ve tüm yetkililerden yardım amaçlı açılan her konuya tam bilginiz olmasa da birşeyler yazmanızı istiyorum.çünkü birisi geliyor bir konuda yardım istiyor kimse bişey yazmamış .adamın morali sıfıra iniyor.bu forumda kimse yok ya da herkes uykuda deyip çekip gidiyor zannımca. o yüzden canlılığın göstergelerinden birisidir bu dediğim ve önce yetkililer sonra tüm arkadaşlar zahmet edip bildiklerini paylaşsın lütfen.

Haklısınız fakat burada herkes bildiği bir konuyu söylemek veya yardım etmek çabası içinde forumun amacıda o yönde 10 tane yetkili arkadaşımız mevcut ise 1000 tanede yardım sever arkadaş gerek.

R

RadoyNet

Misafir

hocam mesela paylaşım hafif arttı gibi, açılan konulara eskiden günde 1-2 yorum gelirdi şimdi 5-6 yorum geliyor.

örneğin senin admin olunca burnun havalarda bir halin yok ve bu bana göre mükemmel bir davranış.

her konuya cevap yazmaya çalışıyorsun, üyelere örnek olmak için vs.

bunun dışında ücretli üyeliklere bir anda talep arttığını görüyorum, bu bir forum için gerçekten mükemmel bir olay.

bunun dışında forumda çeşitli yarışmalar, kampanyalarla çok daha canlılık sağlabilir.

yarışma düzenlenip, firmalarla sponsorluk anlaşmaları sağlanabilir.

ticaretin artması için bence artık girişimler başlamalı, bu forumda günde 5-10 site satıldığını, 20-30 link satıldığını görmek benim çok hoşuma gider.

bunun için birşeyler yapılabilir, insanlar teşvik edilebilir.

örneğin yarışmalar demiştim, bu yarışmalarda mesela ben kendi çapımda ufak çaplı hediyeler verebilirim.

insanlara bildiğim konularda destek sağlayabilirim.

bunun için bizlere yol gösterirseniz ve destek sunarsanız çok iyi olur diye düşünüyorum.

HoST13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Site genel manada canlı konularıyla alternatif olma yolunda. Ki vakti zamanın da bu site için alternetif olunmuştu.
Eski imajını yakalar umarım.

X

Xman

Misafir
Yılbaşına doğru, yeni yıl etkinlikleri adı altında bazı kampanya ve yarışmalar düzenlenebilir. Sizlerin önerilerini de bekliyoruz :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Buradaki herkesin amacı insanların rahat rahat fikirlerini söyleyebildiği ortamda çok samimi insanlarla beraber olmak.
Yani çok eskiden var olan kardeşlik ortamını geri getirmek.

Parası olanın veya tanıdıkları olan insanların bir takım haklara sahip oldukları bir yer değilde herkesin eşit olduğu bir forum olma yolundayız ve umarım ki yıllardır da öyleyiz,öyle.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bu isteğin umarım gerçekleşir calvin.

artık bizde gerçekten samimi, sıcak bir platform aramaktayız. arkadaşların savunulduğu bir platform istemiyoruz.

mesela bir moderatör ya da admin birini banladığında neden banladığını söylemek yerine işime karışmayın ya da hesap vermek zorunda mıyım gibisinden bir tabir kullanırsa iyinet'in de diğerlerinden bi farkı kalmaz.

o zaman da iyinet ilerleyemez. idare işini kontrol altına alabilirsen gerisi gelir. yeter ki burda üyelerle anlaşabilsin yönetimin.. ;)

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
yaptığınızı söylemedim xman, örnek verdim. ;)

bende yönetimde bulundum kısa bir süre, sonra kendi isteğimle ayrıldım.

üye banlamamak için verilen çabadan ben de haberdarım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hiç bir yerde bulamadım samimiyeti burada bulabiliyorum, bazı wm siteleri utanmalı, artık herkes kendine göre forum seçiyor, yalakalar o sitede, dolandırıcılar ise şu sitedeler, site isimlerini vermeyeceğim ortam kızışmasın diye... bi aşkla bağlandık bakalım iyinete, sonumuz hayırlı olsun, sizi seviyorum iyinet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5