• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

iyinet logosu neden batık duruyor

jackal

Müptela
Bilgiler
Reaksiyon
1
212 Aydır Üye
Selam
uzun süredir iyinet logosu duzelıcek dıye beklıyorum ancak forumdakı sol usttekı logo batık durumda titanic misali iyinet yazısının yarısı yok alt bolumu gorunmuyor, pek hoş durmuyor belırtmeden geçmıyım dedım :)

Caesar

Müptela
Bilgiler
Reaksiyon
7
207 Aydır Üye
logonun altta kalanını vip ler görebilecekmiş... (bilemiyorum böyle bir durum aldım :) )

Mepring

Profesyonel
Bilgiler
Reaksiyon
0
198 Aydır Üye
Belkide iyinet battı batıyor projesine katılmak üzere :)

Holokost

Müptela
Bilgiler
Reaksiyon
0
Şube
Ankara
203 Aydır Üye
domain değişcekmiş ivinet olarak ona alıştırma :)

iyinet

Administratör
Bilgiler
Reaksiyon
53
Şube
Sakarya
252 Aydır Üye
PR duzelip cikinca iyinet logosu da cikacak :)

Mepring

Profesyonel
Bilgiler
Reaksiyon
0
198 Aydır Üye
titanik vardı onu çıkarttırlarmı :) o çıktı ise buda cıkar ancak zaman açısından umarım benzemez.

Mepring

Profesyonel
Bilgiler
Reaksiyon
0
198 Aydır Üye
yok yok umarım benzemez :) pr6 olsun bizim olsun

ManuaL

İyinet Üyesi
Bilgiler
Reaksiyon
0
Şube
Istanbul
200 Aydır Üye
Cem uzan : Seçildikten sonra, iyinet logosunun geri kalan kısmınıda görebileceksiniz..

Caesar

Müptela
Bilgiler
Reaksiyon
7
207 Aydır Üye
Oooo yandik o zaman... Isimiz Cem Uzana kaldiysa...
:) iyinet logosu bilerek fonun arkasına saklanmış. herkes bilir ki google pek sevmiyo o logoyu :) pr vermiyor yada listelemiyor. saklanarak takdik yapiyo logo. botu kandırcak pr yi alınca çıkaracak yüzünü

selim61

İyinet Üyesi
Bilgiler
Reaksiyon
13
Şube
<?=selim61?>
208 Aydır Üye
ooo ortam olmuş, çerez kapıp geliyorum :)
bi rivayete göre logo iyinet admini protesto ediyor :p
öteki rivayete göre iyinet adminin oraya hapsettiği logo, kendisini ordan çekip çıkaracak webmaster ını bekliyor :p

Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.