İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet moderatör alımı yapılacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yeni moderatör alımı yapacağız. İlgilenenler şablona göre bilgileri pm yolu ile iletebilirler.

İsim Soyad
Meslek
Online saatleri
Webmaster deneyimi
Vbulletin deneyimi
Notlar

Kriterler

tercihen 18 yaşın üzerinde olanlar
iyinet ortamına yabancı olmayanlar
Ekibe uyum sağlayacak kişiler

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Güncelleme. Tüm başvurular Bolu Beyi nickli admine yapılacaktır.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Seçilecek arkadaşlara ve İyinet'e hayırlı olsun şimdiden.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Teşekkürler arkadaşar. Yaş konusunu tercihen olarak güncelledik. 1-2 yaş yüzünden yetenekli arkadaşların bu şansı kaybetmelerini istemeyiz. Başvuruları almaya devam ediyoruz. Başvuru için Bolu Beyi

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Başvuran ve başvuracak olan herkese teşekkürler, birkaç gün içinde iyinete en hayırlı olabilecek kişi(leri) belirleyeceğiz...

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Teşekkürler arkadaşar. Yaş konusunu tercihen olarak güncelledik. 1-2 yaş yüzünden yetenekli arkadaşların bu şansı kaybetmelerini istemeyiz. Başvuruları almaya devam ediyoruz. Başvuru için Bolu Beyi

Gözünüzü seveyim, 18 yaş üstü hatta 20 yaş üstü hatta askerliğini yapmış kişileri alın. 18 yaş altı ergenlik çağındaki çocuklarla bizi uğraştırmayın.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Gözünüzü seveyim, 18 yaş üstü hatta 20 yaş üstü hatta askerliğini yapmış kişileri alın. 18 yaş altı ergenlik çağındaki çocuklarla bizi uğraştırmayın.

Aslında görüşün mantıklı. Tecrübe çok önemli. Fakat şahsen benden çok küçük olup da benden çok daha tecrübeli gençleri de gördüm. Bu sebeple ön yargılı yaklaşmamak lazım.

Yeni görev alacak arkadaşlara hayırlı olsun...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Abi +18'im ve askerliğimi de 6 sene önce yaptım ve iş arıyorum, madaratar olmak istiyorum. Keşke şu forumda para dönseydi de sahiden paralı mod.lar görebilseydik valla başvurabilirdim o zaman bağk.

dilarabilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu iş para için değil ki gönül için site adminlerine yardımcı olmak için yapılan bir iş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5