İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet reklam scripti siparisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Cokca iyinet reklam scriptini satiyormusunuz, veriyormusunuz mailleri aldim.

Script'e ticari anlamda yeterince ilgi varsa, ticari versiyonunu cikartmak icin calisma yapacagim.

Lutfen yorumlarinizi yaziniz.

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi olur fiyatı makul olursa güzelde ticari başarısı olur zannımca

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ucuzda - pahalı da olsa marezi çıkacak, en iyisi pahalı olsun :D ya da ucuz ve zend'li olsun.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
10YTL yada 10$ genelde kullanıcı için ucuzdur. Fakat ben bu script hakkında fiyat konusunda yorum yapmayacağım :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
the_alorak' Alıntı:
10YTL yada 10$ genelde kullanıcı için ucuzdur. Fakat ben bu script hakkında fiyat konusunda yorum yapmayacağım :)

Neden yorum yapmayacaksin?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bildiğim kadarı ile webmasterler için ucuz kavramı söylenen rakamdan düşük olan herhangi bir rakamdır.

eğer reklam scriptini 50$ olarak ayarlarsanız webmaster için ucuz olmayacaktır. 40$ a indirirseniz ucuz olacaktır. ( pazarlık yapmak sünnettir şekli )

boyle bir sistem için bana soracak olursan en uygun fiyat 50 - 100$ arası olacaktır. Çünkü bunu yazarken ne kadar kastığını tahmin edebiliyorum sadece hak geçmemesi için reklam clicklerinde bir ne kadar güvenlik yaptığınıda biliyorum. o nedenle bu fiyattan aşşağı bir fiyat bole bir script için zamana değmeyecektir.

M

MasterTR

Misafir
50$ olursa 2 ki$i alir ve alan ki$ilerin ozel bilgileri alinir eger yanli$ bir$ey olursa aleyhte kullanilir ve 50$ x 2 den 100$ kazanilir
10$ olursa 10 ki$i alir ve ki$ilerin bilgisini almak onlari takip etmek vs zor olacagindan yine ayni para kazanilir 10$ x 10 = 100$ ama bu sefer scriptin mareze du$me olasliligi daha yuksektir..

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
10 dolardan fazla olursa almam 10 dolar olursa alırım. Ederi daha fazla olabilir tabiki.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
dsgnr' Alıntı:
bildiğim kadarı ile webmasterler için ucuz kavramı söylenen rakamdan düşük olan herhangi bir rakamdır.

eğer reklam scriptini 50$ olarak ayarlarsanız webmaster için ucuz olmayacaktır. 40$ a indirirseniz ucuz olacaktır. ( pazarlık yapmak sünnettir şekli )

boyle bir sistem için bana soracak olursan en uygun fiyat 50 - 100$ arası olacaktır. Çünkü bunu yazarken ne kadar kastığını tahmin edebiliyorum sadece hak geçmemesi için reklam clicklerinde bir ne kadar güvenlik yaptığınıda biliyorum. o nedenle bu fiyattan aşşağı bir fiyat bole bir script için zamana değmeyecektir.

10$ için scripti ortama bırakmak zekice olmaz ki, alacak adam zaten alır. zend mevzu olursa 10-20$ olabilir. açık satılacaksa min 60$ bence...

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Üstteki 5 reklam kutucugundan bahsediyorsanız karışık text reklam bence iyi olur ilk alacaklardan biriyim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5