İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet reklam scripti ?

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iyinette şu an kullanılan reklam scriptinin linkini verebilir misiniz ?

vbulletin.org vbulletin.com da bulamadım.

yada tam olarak ismini yazsanızda olur.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yeniwebmaster' Alıntı:
iyinette şu an kullanılan reklam scriptinin linkini verebilir misiniz ?

vbulletin.org vbulletin.com da bulamadım.

yada tam olarak ismini yazsanızda olur.
iyinetadmin kendi yazdı diye biliyorum. hotscriptste buna benzer bir script mevcut.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu scripti ben yazdim, ama kimseyi inandiramiyorum.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iyinetadmin acaba bu scripti webmasterlere satmayı düşünürmüsün. Bizde kullanalım sitelerimizde.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
O zaman iyinet listede herkes bedava pro olsun :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
dll' Alıntı:
iyinetadmin acaba bu scripti webmasterlere satmayı düşünürmüsün. Bizde kullanalım sitelerimizde.

Her yazdigim scripti satmayi dusunurum, her webmaster gibi.
Ama goruyoruz ki 1 script 1 kez satilinca marez olarak dagitilmaya baslaniyor turk werbasterlar arasinda.
Emege saygi yok. Gecenlerde r10 forumunda 10 larca sitenin orijinal kodlari dagitiliyordu, inanamadim.
Inanin kimsenin scriptleri dagitmayacagini bilsem hic dusunmeden cok uygun fiyata satardim.

D

doLob

Misafir
bizim milletimiz boyle

60$ lik lyric databaseni alip 20 kisiye 30$ dan satiyorlar ondan sonra surasi turkleri atti surasi turkleri kabul etmiyor gibi mesajlar atiliyor.

F

fenerli

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Ama goruyoruz ki 1 script 1 kez satilinca marez olarak dagitilmaya baslaniyor turk werbasterlar arasinda.
Emege saygi yok. Gecenlerde r10 forumunda 10 larca sitenin orijinal kodlari dagitiliyordu, inanamadim.
Inanin kimsenin scriptleri dagitmayacagini bilsem hic dusunmeden cok uygun fiyata satardim.

siz yinede bence ioncube gibi bir yöntemle encode edip bir de satılan domaine göre çalışacak bir sistemle satışa çıkarın.
mp3 veya w* dağıtım yapan siteler insanların sitelerine gelmesi için bir sebep bulabilsinler diye yapıyorlar sanırım.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
fenerliye katiliyorum, w* dagitimlari user cekmek amacli dagitiyorlar.. hala birsuru forumda vB, IPB gibi populer yazilimlarin son cikan versionlari dagitiliyor.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
admin : O zaman lisansli yap kodunu. Biri scriptini kullandiginda mahkemeye verirsin. Tabi lisans nasil aliniyor nasil yapiliyor bilemem. Zor is oldugu malum kimse kalkismiyor oyle birseye :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
dll' Alıntı:
admin : O zaman lisansli yap kodunu. Biri scriptini kullandiginda mahkemeye verirsin. Tabi lisans nasil aliniyor nasil yapiliyor bilemem. Zor is oldugu malum kimse kalkismiyor oyle birseye :)

marezde dagitilan scriptler de lisansli, herhangi bir caydirici etki yapmiyor bizim webmasterlarimiza.

K

KingTR

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
marezde dagitilan scriptler de lisansli, herhangi bir caydirici etki yapmiyor bizim webmasterlarimiza.

hehe bu konuda sana katılıyorum.sonuçta o scripti domain üzerine şifrelesende onu lisanssız hale getirmek çok kolay tıpkı vb gibi oda bildiğiniz gibi domain üzerine şifreleniyor.lisanssız hale getirmek sadece 45 dakika alıyor.Bence hiç uğraşma script senindir.ama bunu türkiye'de satsan avrupa dada satsan olacağı lisanssız versiyonudur.Kaçamaz yani ;)

kolay gelsin.

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:

tamamen katılıyorum insanın bişeyler yapma çabasıda kırılıyor bunları görünce. ioncube tarzı code encode programları ile kodlayıp bişiyler yapılabilir aslında ama genede insanın içinde bir süphe kalıyor :(

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ioncube, zend vs. bunlarda cozum degil.

IPB'de bunlarla encode ediliyor ama fayda etmiyor, butun versionlari w* dusmus durumda onunda.

F

fenerli

Misafir
script satmak için bu kadar çok kopyalanma vs. korkusu yersiz.

K

KingTR

Misafir
W.a.re..z den kaçış yoq arkadaşlar iyinetadmin eğer ücretsiz dağıtacaksan dağıt.Eğerki korkuyorsan marez olur yaban ellere gider diye, sana tavsiyem dağıtma.Ücretsiz dağıtmandan yanayım tabiki bütün wabmasterlar faydalanalım ; )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5