İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet reklam verecektir.

T

trgy

Misafir
Webmaster ile ilgili tüm sitelere reklam vereceğim. Reklam iyinet reklamı olacaktır.

Site adreslerinizi konu altından belirtirseniz sevinirim. Hem diğer arkadaşlar da internet sitelerinizden yararlanmış olur.

En az 3 aylık fiyatlarını ise pm ile belirtirseniz sevinirim.

94burak94

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
facebook 165k sayfaya reklam alıorum ilgilenirseniz pm atınız.

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet'i bilmeyen yoktur webmasterlar arasında.Reklam vermek yerine, ticaret akışını hızlandırmak için adımlar atmanız daha faydalı olacaktır.Ticaret geliştiği zaman zaten forumun popülaritesi artacaktır.Sadece bir öneri :ıslık:

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir kişilik yer ayırırsanız sevinirim. trgy Çok sağlam bir domain ile proje var üstadım. webmaster ve bilgisayar bilgi kaynağı. Yarın akşama kadar bitmiş Olacak Saygılarımla.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Webmaster üzerine sitemiz olmaması mı tek suçumuz ?:ağla:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
webmaster bloglarınada verilebilinir bence

T

trgy

Misafir
Anlatamadım sanırım demek istediğimi. Demek istediğim buraya üyelerin gelebileceği yerler. Ne bileyim wordpress tema sitesi olabilir, php ile ilgili yazıları yazdığınız blogunuz olabilir daha da çoğaltılabilir örnekler. Amaç buradaki üye sayısını artırmak ve ticareti canlandırmak.

İyinet'i bilmeyen çok kişi var. Siz buradasınız diye sanmayın ki bilmeyen yok. 100.000 webmaster varsa Türkiye'de bilen sayısı 40.000 dir.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
iyinet olarak google türkiye ile bir röportaj hazırlarsanız tüm reklamlardan daha fazla sonuç alacağınızı düşünüyorum.
bir şekilde oradan birileriyle irtibata geçerseniz burada konuda sorulan soruları onlara iletirseniz ve yetkili birisinin vereceği cevapları burada yayınlarsanız en olumlu geri dönüş bu olacaktır.

T

trgy

Misafir
iyinet olarak google türkiye ile bir röportaj hazırlarsanız tüm reklamlardan daha fazla sonuç alacağınızı düşünüyorum.
bir şekilde oradan birileriyle irtibata geçerseniz burada konuda sorulan soruları onlara iletirseniz ve yetkili birisinin vereceği cevapları burada yayınlarsanız en olumlu geri dönüş bu olacaktır.

Google Türkiye ofisi bulunmuyor sadece adwords için bir yer bulunuyor. İrlanda merkezde çalışan tanıdığım var daha doğrusu üniversiteden bir arkadaşımın çok yakın arkadaşı. iyinet forumlarında aramıza katılacak, bazı soruları cevaplamaya çalışacak zaten. :)

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Donanımhaber'de düşünürseniz
Üstte 728*90 bir banner alanı mevcut bunu 300$ a aylık olarak size sağlarım + olarak İyinet'e hediye olarak size Yazılım Geliştirme kategorilerinde ise anons reklam ücretsiz hediye ederim
Uygunsa lütfen iletişime geçin ..:)

(Fatura kesebiliriz)

T

trgy

Misafir
dh yi ekledim listeye 3 adet de pm geldi onlara da vereceğim. 10 Ocak 2011 tarihine kadar veirlmiş olur reklamlar 10 tane site listelemem gerekli.

R

RadoyNet

Misafir
kodlama ile ilgili feysbuk gruplarının olduğunu biliyorum. oralarla iletişime geçilebilir. gerekirse gruplar satın alınıp geliştirilerek daha çok ziyaretçi çekilebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5