İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Sakinleri! TagSpace Scriptimi Dağıtıma Sundum!

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seocuların, Her Yerde Aradığı Sistemi Dağıtıyorum.

Taglist (tagspace) scripti.

Sistemin en kritik özelliği görünüm yapısı ve işleyişi itibariyle hızlı ve basit olmasıdır.
Script daha önce herhangi bir kişiye satılmamıştır.
Scripti kullanırken herhangi bir yerine kod koymanıza, link koymanıza gerek yoktur.
Memnun kaldıysanız bi teşekkürünüz bile yeterli. İmajları daha güzel bir şekilde yaparak (header - footer vs.) kullanabilirsiniz. Bendeki header, photoshop bilgimin az olmasından ötürü geçici olarak başka bir siteden kullanmıştım.
Değerlendirmelerinizde tahmin ettiğim panel (link ekleme, düzenleme ve silme) eksikliği üzerinde duracak kadar zamanım yoktu. 1 sayfalık bir kod ile bu paneli de yaptırırsanız yeterli. Ben bu sistemin çok yararını gördüm. pr0 sıfır siteme el değmeden pr3 yapan sistemdir.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir hata yapıyorsunuz scripti kurarken. bu arada admin paneli tamamlanmamıştı.

O

Orion

Misafir
hocam kısaca bilgi verir misiniz tam olarak nerde kullanılıyor wordpress mi vbulletin mi yani nasıl bir sistem örnek varsa gösterir misin?

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam kısaca bilgi verir misiniz tam olarak nerde kullanılıyor wordpress mi vbulletin mi yani nasıl bir sistem örnek varsa gösterir misin?

bu bir tag scripti. sitelerinizin keywordlara göre eklendiği bir sistem. bir süre kullanmıştım. sonra zamanım olmadığından domaini kaldırdım.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
guzel birseye benziyor ama tam olarak nerede kullanilacagini anlamadim :) bunu ayri bir script olarak mi kullanacagiz? yoksa mevcut siteye kurupmu kullanacagiz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5