İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Şarkı Sözü Botu v1.0 (Wordpress)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
İyinet Şarkı Sözü Botu v1.0

Güncelleme Tarihi : 31-01-2012

Ekten dosyayı indirin. Arşivden çıkarttıktan sonra klasör halinde Wordpressin wp-content/plugins klasörüne atın.

Eklentilere gelerek etkinleştir deyin.

Ayarlardan Şarkı Sözü botuna tıklayın. Eklemek istediğiniz kategoriyi ve eklenmesini istediğiniz adedi girip Ekle demeniz yeterlidir.

131152 şarkı çekebilecek kapasitede şu anda

Demo http://www.seoarsivi.com/

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
valla en son bi bot kurulumu okumuştum.. yok ion cube olması lazım, yok bi tarafın açık olması lazım..vs..vs.. bir yığın şey vardı.. sen ne güzel yazıyorsun öyle bot,hiç çetrefilli değil :) her ne kadar kullanmayacak olsamda, bilgine sağlık..:harika:

larenuf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatal error: Call to undefined function mb_convert_encoding() in /home/*****/public_html/wp-content/plugins/sarkisozu/sarkisozu.php on line 93

hatası alıyorum....

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
rica ederim

ve ingilizce şarkı çekiyor sanırım
hayır karışık

valla en son bi bot kurulumu okumuştum.. yok ion cube olması lazım, yok bi tarafın açık olması lazım..vs..vs.. bir yığın şey vardı.. sen ne güzel yazıyorsun öyle bot,hiç çetrefilli değil :) her ne kadar kullanmayacak olsamda, bilgine sağlık..:harika:
:) Kodlar içinde isteyen kendi botu için düzenleye bilir. Bizde bu forumdaki bilgili kişiler sayesine kodları açık dağıttıkları scriptler sayesinde öğrendik kod yazmayı.

Eline sağlık, başka çalışmalar da görmek isteriz :)
Yakında ...

Fatal error: Call to undefined function mb_convert_encoding() in /home/*****/public_html/wp-content/plugins/sarkisozu/sarkisozu.php on line 93

hatası alıyorum....

serverın mb_convert_encoding bu fonksiyonu desteklemiyor sanırım. Burada ki fonksiyon Türkçe şarkı sözlerinin içinde geçen çöşüğıÇÖİŞÜĞ harflerinde oluşan hataları düzeltmek için kullanılıyor.

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam Tesekkurler Paylasim icin , Tekletmeden Calisiyor ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5