İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Şarkı Sözü Botu v1.0 (Wordpress)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bot çok güzel olmuş eline sağlık Özcan kardeşim,
Ancak şu satır fazla olmuş bunu silip oyle upload edebiliriz..
Kod:
    add_post_meta($postid, '_aioseop_title', $img);

Noe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açaba bu bota direk taslağa kaydetme özelliği eklenebilirmi ? yapabilicek bir arkadaş varmı şarkı sözlerini yayınlamıcak direk önce taslağa kaydedicek yarım olabilicek bir arkadaş olursa çok seviniriz

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bot çok güzel olmuş eline sağlık Özcan kardeşim,
Ancak şu satır fazla olmuş bunu silip oyle upload edebiliriz..
Kod:
    add_post_meta($postid, '_aioseop_title', $img);

sağol loi.

açaba bu bota direk taslağa kaydetme özelliği eklenebilirmi ? yapabilicek bir arkadaş varmı şarkı sözlerini yayınlamıcak direk önce taslağa kaydedicek yarım olabilicek bir arkadaş olursa çok seviniriz

bakayım cevap yazarım

Ekleme: bot çalışıyor eğer patlarsa güncellediğimde düzeltme işlemini yaparım.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59

$my_post['post_status'] = 'publish';

bu satırı aşağıdaki ile değiştir.

$my_post['post_status'] = 'draft';

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
botu bi kontrol edebilirmisiniz? ben çalıştıramadım, ekle dediğimde hiç bir hata vermiyor öyle kalıyor eklemiyor..

srgn03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu başka bir adresten veri çekmek için kullanmak için site adresinin yazdığı yeri değiştirmemiz yeterli mi ? Dosyada başka bir değişiklik yapmamız gerekir mi ?

srgn03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz bahsedebilir misin peki nasıl olacağı hakkında ?

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatal error: Call to undefined function mb_convert_encoding() in /home/wp-content/plugins/sarkisozu/sarkisozu.php on line 185

Hocam Bu Sorunu Nasıl Hallederiz Hostcuma söyledim yapamadı. Bari Ben Anlatıyım ona şurdan Yapılıyormuş Diye yardımcı Olursanız sevinirim... Sunucuda nerede değişiklik yapılması lazım bu sorunu gidermek için?

globy7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bot çok güzel çalışıyo fakat şöyle bi durum var 16binde şuan her gün 300-500 tane ekliyorum 10binden sonra çok yavaşladı ufak bi backlink çalışması ile her ekliğim aynı gün google'da üstlerde

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Biraz bahsedebilir misin peki nasıl olacağı hakkında ?

Kodlarda yazılı olan siteye göre ayarlı. Başka site için yeni baştan yapmalısın. Bir yıldır çalışması güzel :) hangi siteden çekiyordu onu bile hatırlayamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5