İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet : Satış ve sonrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hayırlı olsun,iyineti aldınız inşallah size kazancı güzel olur.

Satılmadan önce sakindi,yazılar azdı ama özdü.

Şimdi bakıyorum gene garip garip konular ortaya çıkmış.

0.5 dolara iş yaptırmaya adam arayan arkadaşların konuları gibi.

İyinet'i alıp da r10 gibi yapmaya uğraşmayacaksınız umarım ?

Bizler iyiydik burada,sessizdik sakindik ama günde 1 konu olurdu,o da bize yeterdi.

Şimdi o eski arkadaşları da göremez olduk.İyinet'i çizgisinden çıkarıp sıradan bir forum haline getirmeye çalışmıyorsunuz değil mi ?

Yoksa bu söylediklerim sizlerin kontrolünde olmadan mı gerçekleşiyor ? Öyleyse önleminizi alınız.

Dip not : Mesajları silmek,kafanıza göre konuları kilitlemek ne demektir ?

habana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet in çizgisi mi vardı sanki? WHMDestek' in bir çizgisi vardı, amacı belli, ben hiç bir zaman iyinet te bir amaç göremedim.

T

trgy

Misafir
Herşeyi hemen yapmamı beklemeyin benden. Calvin satış yapıldıktan sonra 2 mesaj yazmışsın 2'sinde de iğneleyici sözlerin var. Ayrıca kim sildi sizin konunuzu mesajınızı da "Mesajları silmek,kafanıza göre konuları kilitlemek ne demektir ?" böyle bir soru soruyorsunuz?

Satılmadan önce baya bi sakindi. Forum canlanacak bunun önüne kimse geçemeyecek bunu belirteyim fakat çoluk çocuk yuvasına da dönmeyecek. Çalışmalarım var bu konuda sabredip beklerseniz bu tarz tepkili konular açmazsınız.

Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
CaLViN direksiyon kimde
Sendemi İyinetin yeni sahibindemi?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
benimde geyik bölümünde yazdığım mesaj silinmişti anlam veremedim

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Galiba benim de yeni sunucuya geçildikten sonra (1-2 gün önce) atılan birkaç mesajım silinmiş.

EnderX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam trgy arkadaşımıza hak vermek lazım. iyinet'i aldı ve herşeyi biranda yapmasını ondan bekleyemeyiz. Herşey zamanla olucak ve bizde bekleyip göreceğiz.

T

trgy

Misafir
Arkadaşlar silinen mesaj yok olsa bile bi ara bakım yaptım o yüzden silinmiş olabilir mesajlarınız ama kasıtlı bir silinme yok.

Biraz sabredin sadece sabredin ve destekleyin. Elimden gelen herşeyi üyeler için yapmaya çalışıyorum. Destek verirseniz hep beraber kazanacağız ama destek vermeniz gerekli.

dipnot: Tema genişliğini artırdım böyle daha iyi oldu sanırım.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bence biraz olayları zamana bırakmak lazım, şu an eski üyelere bir işgal havasında geliyor sanırım bu yoğunluk bu coşku. Ama açık söyleyeyim, ben 2005 yılında üye olduğumda zaten bu şekilde idi iyinet. Yani hangi eskiden bahsediyoruz onu da düşünmek lazım Belki 2005 öncesinde daha kötüydü ya da iyiydi. Ama şu anda satıştan 1 hafta geçmiş daha, kötüye gidiyoruz demek biraz karamsar olmuş...

ZerDali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yeri burası mı bilmiyorum ama bir de mesaj editleme konusunu bir çözüme kavuşturursanız iyi olur hocam.Mesaj editleme konusu çok can sıkıyor , ister istemez flood yapıyoruz mesaj editleyemeyince.

O

Orion

Misafir
aman çoluk çocuk dolmasın da... Çoluk çocuk derken 14 15 yaşlarında kendilerini kanıtlamış iyi işler çıkaran arkadaşlar yanlış anlamasınlar. Forumun gidişatı hakkında yorum yapabilmek için tahmini 2 3 ay geçmesi gerek diye düşünüyorum.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

Bizler iyiydik burada,sessizdik sakindik ama günde 1 konu olurdu,o da bize yeterdi.

Şimdi o eski arkadaşları da göremez olduk.İyinet'i çizgisinden çıkarıp sıradan bir forum haline getirmeye çalışmıyorsunuz değil mi ?

Yoksa bu söylediklerim sizlerin kontrolünde olmadan mı gerçekleşiyor ? Öyleyse önleminizi alınız.

fazla değil iki dakka insan taklidi yap hasan.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Forumda bazı değişiklikler olduğu belli. Değişik üyeler görmek beni heyecanlandırdı :) Her gün aynı kişilerle muhabbet ede ede alışmıştık bu duruma, şimdi daha farklı.. Ancak tabii ki hala doyurucu değil. Bu da gayet norma daha 1 hafta bile olmadı site el değiştireli. Eğer varolan üyeler bu şekilde devam ederse ve yeni üye alımları bolca yapılırsa forumun daha da iyiye gitmesi muhtemel. İyi dileklerimi sunuyorum.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

CaLViN, sessiz dönemden memnun olduğunu söylemişsin, ancak yine o dönemde sessizlikten şikâyetçi olmuşsun ve bir konu açmışsın. Seni nasıl memnun edebiliriz?

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 gibi olabilir umarım.Beğenmediğiniz site şuan türkiyenin bence en iyi alışveriş platformlarından biri haline geldi şimdi üye geliyor birde üyeler beğenilmiyor bende bunu anlamıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi