İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet sayacina eklenen link

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyinet sayacina eklenen link maddi kazanc saglamayi amaclayan bir ek modulun deneme yayinidir. Bugunku deneme tamamlanmistir.
Bu proje iyinet sayaci uzerinde kayitli sitelerde link reklam gostererek maddi kazanc saglamayi amaclayan bir ek moduldur.
Uyeler iyinet kontrol panelinde kendi istekleri ile link reklami aktif yada pasif yapabileceklerdir.
Link reklam sadece sabit sayac bannerlarda gosterilecektir (kayan marque lerde gosterilmeyecektir).
Link reklam opsiyonunu aktif tutanlarin sitelerinde reklam verenlerin reklami ayni google adsense seklindeki acik arttirma seklinde yayinlanacaktir.
Reklam veren gunde 25 milyon liralik click icin izin verdi ise reklam verenin kredisi bittiginde o gun icinde artik o reklam verenin linki gosterilmeyecektir.
Proje testi dogrultusunda yayinlanan linkten, rahatsizlik duydugunuzu forumda dile getirmissiniz.
Yarim gun suren bu testin bu kadar tepkiye neden olacagi aklima gelmemisti.
Bu projenin testinin yapilacagi daha onceden duyurulsa idi cok daha iyi olurdu, bu tepkilerden o anlasiliyor.
Bundan sonraki testlerde, daha onceden haber verilecektir (forum araciligi ile), boylece rahatsiz olanlar test boyunca sayac kodlarini kaldirabilirler.
Onumuzdeki testleri 1-2 saat ile kisitli tutmaya calisacagiz.
Verilen gecici rahatsizliktan oturu ozur dileriz.

I

iyiliste

Misafir
keske bunu daha once deseydin.
neyse yenilikler hayirli olsun.
Web sitelerinden para kazanmak için cirpinan webmasterlar icin iyi bir haber.

T

türkelit

Misafir
Ne kadar da kötümser düşünen arkadaşlar vard....
Hatta düzelir dediğimizde iyinete yalakalık yaptığımızı iddia edende

C

canm

Misafir
sımdı de herkes koy koy dıye baslar :)

ama kesınlıkle onceden bıldırılmesı gerekırdı.

Z

zeynelkoc

Misafir
Hayırlısı olsun

iyi bir düşünce ama şu an için biraz daha geliştirilmesi lazım çünkü eklenen br linkin bannerin altında değil alt satırda çıkmasını sağlıyor bu şekilde olunca toplist kodları için ayırdığımız bölüm altüst oluyor

yoksa link eklemenin test için herhangi bir sorun olacağını sanmıyoorum ( en azından haberimiz olmuş olsaydı)

Ayrıca isteğe göre kaldırabilmek hoş olacaktır

tabrikler...

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki benim sitem haftada bir güncelleniyor. Belki ayda bir güncelleniyor. Ben sizin keyfinize göre girip sitemdeki linki kaldırayım bir iki saat test olacakmış yok test bitmiş hadi linki tekrar koyayım. Yok böyle bişey abi.

Bu madem bir test idi ozaman kontrol paneline de koy ayar zımbırtısını onuda test et.

açıkçası ben yemedim bunun bi test olduğunu. Adam bir hata yaptı ve bu şekilde bir özür dileme methodu buldu.

Beni de banlayacakmısınız ? Sitemin adını vermeyi unutmuşum.
http://www.duygusuz.com

iyinetadmin' Alıntı:
Bundan sonraki testlerde, daha onceden haber verilecektir (forum araciligi ile), boylece rahatsiz olanlar test boyunca sayac kodlarini kaldirabilirler.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tolgahat dün üye olmuşsun foruma.

bugün olayı bitirmişsin.

banlamıyoruz

takıl :)

saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5