İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet sayfa başı mesaj sayısı

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
admin bir ricam var sayfa başı mesaj sayısını yükselte bilir misin 10-15 mesaj sonra 2. sayfaya geçmek zorunda kalıyoruz ki bol cevaplı konularda zor oluyor.

Mesajımı dikkate alırsanız sevinirim

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tyranid' Alıntı:
admin bir ricam var sayfa başı mesaj sayısını yükselte bilir misin 10-15 mesaj sonra 2. sayfaya geçmek zorunda kalıyoruz ki bol cevaplı konularda zor oluyor.

Diğer türlüde aşağı in in bitmiyor. Hele birde hosting tartışması ise mektubat okuyor gibi hissediyorum kendimi..

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya konuyu yeni açtım ne zaman cevap verdin:D

adminler iyisi bilir tabi tecrübe etmişlerdir bu konuyu ama bi dile getirmek istedim

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tyranid' Alıntı:

Profil ozeliklerinden ayarlanabilir.
Uye KP> Ayarlar secenekler > Secenekleri duzenle > Konu goruntuleme ayarlari > Her sayfada gosterilecek mesaj sayisi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5