İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 1 senedir seo yarışmalarına katılıyorum Eif'inde dediği gibi Diğer yarışmalara göre ödülü en iyi olan yarışma bu. Teşekkürler katkısı olanlara...

Hosting.Com.Tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhaba. Herşeyden önce adil ve bir o kadarda eğlenceli bir yarışma olmasını diliyoruz.
İyinet ailesine, yönetimine ve siz değerli üyelerine ayrıca yarışmaya katılmasada takip eden herkese teşekkür ederiz.
Şimdiden çekişmeli bir yarışma olacağını görebiliyoruz ve buda yarışmaya ayrı bir heyecan katıyor.
Şunu söyleyebilirizki bu yarışma bizim ve sizin için sadece bir tanışma.
Hosting ödülleri veya diğer konularla ilgili tüm fikir, görüş ve eleştirilerinizi bize buradan iletebilirsiniz.
Tüm katılımcı arkadaşlara başarılar dileriz.

Hobi Alemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuncu olsakta maksat katılım destek değilmi.
Antrenman yapıyoruz şurda:)

oyunrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan hiç kasmıyorum ama son 10 gün ben varım :)

- - - -Güncellendi - - - - - -

sıralara nereden bakabiliriz yani kaçıncı sıradayım diye

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gençler sakın olun daha pr9 pr10 .edu .gov'dan backlink almadım :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bugün herkes aynı soruyu soruyor pm atıp :)

Yarışmaya başka site dahil edebiliyorsunuz. Koşullara uygun olacak (farklı ip adresinde olacak, w*rez içermeyecek, Türkçe olacak) Farklı bir makale yazıp linkini bana atabilirisiniz. Siteden emin değilseniz kontrol için gönderebilirsiniz önce.

Ek olarak evet ücretsiz blog olabilir wordpress / blogspot / blogcu gibi.

Ayazoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün herkes aynı soruyu soruyor pm atıp :)

Yarışmaya başka site dahil edebiliyorsunuz. Koşullara uygun olacak (farklı ip adresinde olacak, w*rez içermeyecek, Türkçe olacak) Farklı bir makale yazıp linkini bana atabilirisiniz. Siteden emin değilseniz kontrol için gönderebilirsiniz önce.

Ek olarak evet ücretsiz blog olabilir wordpress / blogspot / blogcu gibi.

bu pekte adil olmaz.

atıyorum ben 10 tane wp blog açsam hepsi en azından belirli bir yere gelir 1. sayfa bile olmasa yarışma sonuna yaklaştığında tüm sitelerimden bir tanesine backlink atarsam. 1 tanesine epey bir yarıdımcı olur. bence bu pek adil değil.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
bu pekte adil olmaz.

atıyorum ben 10 tane wp blog açsam hepsi en azından belirli bir yere gelir 1. sayfa bile olmasa yarışma sonuna yaklaştığında tüm sitelerimden bir tanesine backlink atarsam. 1 tanesine epey bir yarıdımcı olur. bence bu pek adil değil.

Evet 10 tane wp blog açabilirsiniz. Ücretsiz worpress.com kastediliyorsa hepsi aynı ip adresinde olacağı için bunlardan sadece bir tanesi ile başvuru yapabileceksiniz. Geri kalan 9 tanesi ancak paravan olur. Bunu da bileceğiniz için sadece yükselteceğiniz siteye backlink almaya başlayacaksınız. Şu anda zaten herkesin yaptığı budur.

Yok eğer farklı ip adresinde yer alan wp blogları kastediyorsanız zaten yarışma başında belirttiğimiz gibi site sınırlaması yoktu ve herkes istediği sayıda site ile başvuru yaptı. Şu anda 10 sitesi olan bile var listede.

Diğer açıdan baktığımızda yarışma 1 ay önceden ilan edildiğinde net olarak son katılım tarihi 30 kasım, yarışma bitiş tarihi 15 aralık olarak zaten belirtildi. Bu yeni getirdiğimiz bir kural değil. 30 kasımdan sonra yeni blog veya katılım olmayacak ve son 15 gün ancak mevcut siteler arası bir yarış olacak. Ama o tarihe kadar yeni blogların dahil edilmesi için bir engel yok. Son katılım tarihinin hiç olmadığı yarışmalar bile yapılıyor. Bir SEO yarışması için şu ana kadar denediğimiz en uygun model budur.

Ayazoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet 10 tane wp blog açabilirsiniz. Ücretsiz worpress.com kastediliyorsa hepsi aynı ip adresinde olacağı için bunlardan sadece bir tanesi ile başvuru yapabileceksiniz. Geri kalan 9 tanesi ancak paravan olur. Bunu da bileceğiniz için sadece yükselteceğiniz siteye backlink almaya başlayacaksınız. Şu anda zaten herkesin yaptığı budur.

Yok eğer farklı ip adresinde yer alan wp blogları kastediyorsanız zaten yarışma başında belirttiğimiz gibi site sınırlaması yoktu ve herkes istediği sayıda site ile başvuru yaptı. Şu anda 10 sitesi olan bile var listede.

Diğer açıdan baktığımızda yarışma 1 ay önceden ilan edildiğinde net olarak son katılım tarihi 30 kasım, yarışma bitiş tarihi 15 aralık olarak zaten belirtildi. Bu yeni getirdiğimiz bir kural değil. 30 kasımdan sonra yeni blog veya katılım olmayacak ve son 15 gün ancak mevcut siteler arası bir yarış olacak. Ama o tarihe kadar yeni blogların dahil edilmesi için bir engel yok. Son katılım tarihinin hiç olmadığı yarışmalar bile yapılıyor. Bir SEO yarışması için şu ana kadar denediğimiz en uygun model budur.

peki bizde kuralına göre oynarız o zaman :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5