İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çogu gitti azı kaldı....Umarım herkezin gönlüne göre olur her şey ..

seozirve

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- Yarışmacılar yarışma kelimesi ile ilgili makale yazıp sitelerinde yayınlayacaklar. Makaleden 5 adet link çıkışı verilecektir. Ayrıca, verilecek resimlerden biri makaleye eklenecektir. Link çıkışlarının dofollow olması, makalenin konu ile ilgili olması gerekir. Makalede "seo yarışması" ve benzeri kelimelere yer verilmeyecek yarışma olduğu hiçbir şekilde belirtilmeyecektir.
- Yeni açılan blog ve sitelerde yarışma boyunca en az 3 makale yayınlama zorunluluğu vardır.

- - - -Güncellendi - - - - - -

Bir yarışmacıya ait 50 ye yakın domain saydım. Tüm ödüllerimi alacaksın kardeşim.

seozirve

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son güne kadar ilk sayfa son 5. sayfa. Hayır olsun inşallah...

- - - -Güncellendi - - - - - -

Yarışma bittikten sonra herkes yarıştığı sitelerin linklerini versin de gülelim bolca.

Avsarbeyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google resmen rezillik yaptı :) Bari heklinkçi siteler elense de payımız yükselse :D

müsevvid

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
338. sıradayım son günlerde sıralamam çok düştü. Bir ara 3. sayfanın ilk sırasındaydım. Popup reklamı kaldırdım. Belki ilk 100'ü zorlarım. Favorim Ertan hocaydı o da gitti. Son saatler nefes kesiyor. Hep beraber bekleyip görelim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Heyecanlı bir yarışma oldu. Ben hayatımda bu kadar dalgalanma görmedim. Sıralamalar dakikalık hatta saniyelik değişiyordu. Sanırım ilk 3 hemen hemen belli gibi. Onlar pek kıpırdamadılar. Tabii Google bu. Son dakika golü atabilir:)
Kendi adıma oldukça keyif aldım. Seo'nun s'sinden anlamayan ben, bugünde dahil olmak üzere 4. lüğü gördüm. Demekki az buçuk birşeyler kapmaya başlamışız:)
İllegal işler yaparak, dereceye girmek isteyen kişiler için benim birşey söylememe gerek yok. Yüce Allah, kul hakkı yiyenin cezasını bu dünyada olmasa da öbür dünyada verir nasıl olsa.
Fakat alın teri ile yarışan, derece alan yada alamayan herkese teşekkür ederim.

Google son dakika golü atmazsa, ben dereceye giremiyorum:) Kıl payı kaçırıyorum :) Ama dediğim gibi, benim için farklı bir heyecan oldu. Bir daha ki yarışmalarda görüşmek üzere. Yönetimde olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Alınlarının teriyle bu yarışmayı bitireceklerdir. Herkese başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5