İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yarışma kontrol linkine giremiyorum. Sizde de var mı sorun ?

müsevvid

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarışma kontrol linki dünya genelinde mi arama yapıyor yoksa türkiyede mi?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Verdiğimiz ip adresleri google.com.tr 'ye ait adreslerdir.

Son dönemlerde sık sorulan sorular:

Onaylı üye sayısı az herkes ödül alacak mı?
Bu bir SEO Yarışmasıdır. Ödül alabilmesi için sitenin aramada çıkması gerekir. Aramada sitesi çıkmayan kişiye teselli ödülü verilir. (koşulları yerine getirmişse)

Aramada sitemin çıkıp çıkmadığını nasıl anlarım?
Size verilen anahtar kelimeyi (Web******** ile başlayan 56 karakterli) kontrol ip adresine yazıp sitenizi aratacaksınız.

Sıralamada aynı sitemin başka sayfası çıkarsa ödül alır mı?
Link çıkışları yoksa geçersiz sayılır.

Önemli hatırlatma: Onaylı site sayısı üye sayısından fazladır.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bazı siteler heklink alarak, yarışmayı kazanacaklarını düşünüyorlar. Yarışma kurallarına aykırı olduğu zaten söylendi. Fakat hepsini geçtim, emek hırsızlığı, haram, günah kavramlarından bihaber yaşayan sülükler bu yarışmayı kazanırlarsa, kendi adıma hakkımı helal etmiyorum. Bu tarz insanlara ş-erefsiz diyorum. Üzerine alınan varsa, özel mesaj ile gelsinler. Ödül falan önemli değil. Önemli olan yarışma heyecanını yaşamak. Fakat kazanacakları ödüle konsantre olup, " Her yol mübahtır " diyenler varsa, onlarla her yerde hesaplaşacağım.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Açık konuşmak gerekirse, bu tür yarışmalarda kullanılabilecek black hatin hemen hemen 10'un üzerinde çeşidi vardır ve heklink kolay tespit edilebildiği için bunlardan en basitidir. Bu yarışmada neredeyse hayatı bu tür yarışmalarda geçen insanlar vardır, onlar da ne söylemek istediğimi anlayacaklardır.

Gerisi insanların vicdanına kalmıştır. Tespit edemeyeceğimiz yöntemleri yasaklamadık.

talhadogan27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi gerçekten çok merak ediyorum sıralmada olan ve önceden veya yeni farketmez heklink alan siteler var bunlara musade edilecekmi yada mazeret kabul edilecekmi. sonuçta o linklerin etkisi var siteye.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
2 gün sonrasının provasını yaptık. Bugün 15 aralık olsaydı top 10 kazananlar aşağıdaki listedekiler olacaktı.

Ekli dosyayı görüntüle 5144

EMD'ler de ilginç trend oldu bugün :)

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son ana kadar dalgalanma devam edecek gibi görünüyor...Yarın ola hayrola..

asma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarışma bu gecemi bitecek ? yoksa 15 inde gece mi ? kısacası saat kaçta :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Son 9 saat kaldı. Herkes sıralamada üstte çıkan sayfalarının koşullara uygun olup olmadığını son kez iyice kontrol etsin. Özellikle link çıkışlarına bakın. Sonradan bilmiyordum, anlamadım tarz mazeretler kabul edilmeyecek.

Bol şans diliyorum. İhtiyacınız olacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5