İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
9-15-52-9-68-108

Bunlar sayısal loto sonuçları değil. Benim sitemin sıralama sonuçları. Hemde yaklaşık 36 saat içinde. Neler oluyor ? Çözebilen bişey söylesin:)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
9-15-52-9-68-108

Bunlar sayısal loto sonuçları değil. Benim sitemin sıralama sonuçları. Hemde yaklaşık 36 saat içinde. Neler oluyor ? Çözebilen bişey söylesin:)

Dalgalanma vardı. Sıralamalar değişiklik gösteriyor. Bekleyip sonuçları göreceğiz.

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yarışmayı kim kazanırsa kazansın [MENTION=26183]xclever[/MENTION] gönlümüzün 1 cisi

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Evet, sağlam rakiptir. nevercracker bir fan page aç bir de nazar boncuğu ekle siteye.

asma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek İsyanım Var :D Bu Bir Seo Yarışması. Seo'u İyi Yapan Kazanır. Kelimenin Üzerine Domain Regleyip Ona Çalışma Yapanlara Uyuz Oluyorum. Mesela Müşteri Geldi Sana Dediki Şu Kelimede Çalışma Yapacaz. O Kelimede Domain 'mi Regleyip Kardeş Burdan Devam et mi diyeceksiniz. Bence Seo Kelimesinde Domain Regleyip,Alt domain Açanlara Sonrada full onun üzerinde çalışanların gerçek seocu olduğunu düşünmüyorum. + Her Şey Para Değidlir. Çoğu Arkadaş Bu Yarışmada Referans İçin var. Sıralamaya İlk 3 'e Bile Girse Referans Referanstır. Referansın Olduktan Sonra Zaten Kazanılır O Para. ...

asma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heklink Kasıp Başka Sitelere Anti seo yapan insanlar yarışmada iyi bir sonuç elde ederek helal para yiyeceklerinimi sanıyor acaba çok merak ediyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
heklink Kasıp Başka Sitelere Anti seo yapan insanlar yarışmada iyi bir sonuç elde ederek helal para yiyeceklerinimi sanıyor acaba çok merak ediyorum.
sence bunu yapanlar işin helaline haramına bakıyorlar mıdır? para insanı gerçekten bozuyor

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Olabilir Kocakhost Google bu herşey beklenir :)

Şu anda sıralama tekrar değişti. Ben her sıralama değişti yazdığımda tekrar bir değişiklik oluyor. Dün geceden beri 40-50 defa böyle bir değişiklik olmuştur.

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün yarışma için güncel sıralama alamadım ama bu gün muhakkak bekliyorum...

seozirve

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıralamayı bir türlü çözmüş değilim, mozilla'nın, chrome'un gizli arama motorundan sıralamaya bakıyorum, sitem 9. sırada gösteriyor. Ama wmaraci'ndan google sıralamasına baktığım zaman 42. sırada gösteriyor. Admin bugün ki sıralamayı yorumlarınızla listelermisiniz ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tamam. Son durum aşağıdaki gibidir.

- Birinci sırada üç karakterli domain ikinci sırada marjinal domain var. Aynı tarz kasıyorlar, tanımasanız bunlar aynı kişi mi diyebilirsiniz.
- Üçüncü sırada bayan domaini var. Anti-seoları temizleyip yükselmeye çılışıyor gibi duruyor.
- Dördüncü sırada sıralamada görmeye alışkın olmadığımız bir yazılımcı arkadaşın blogu var. com.tr li.
- Beşinci sırada web developer blog var.
- Altıncı sırada yarışma kelimesine göre keyword bir domain.
- Yedinci sırada yarışmada olan bir blogspot çıkıyor.
- Sekizinci sırada backlink işi ile uğraşan yenile blog.
- Dokuzuncu sırada yine bir başka keyword domain.
- Onuncu sırada bir webmasterin günlüğü var.

Güncel sıralama bu şekildedir. Ama her baktığınızda değişebilir.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
[MENTION=6538]Eif[/MENTION] yeni bir sıralama daha alsak:)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Rüzgarla savrulanlar geri gelmeye başlamışlar gibi görünüyor.

blackex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes bu yarışmayı konuşuyor sırf yerinde takip etmek için üye oldum :)

Ayazoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lodosa kapılıyoruz. kuzayden karayel esip geri getiriyor. chrome de farklı sıralama mozillada farklı, ip de daha farklı :D son saniye bile herşey olabilir.

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tablo benim için çok kötü görünüyor...Yarışmanın sonuna bakalım öyle konuşalım...heklinkçilere ne olacak görelim sonrasında sıralamayı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5