İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yarışmamızın bir ayını tamamladık. Heyecan ilk günkü gibi devam ediyor. Pliggler, paravanlar, tanıtım yazıları ve sabit linkler havada uçuşuyor. Birinci sayfadan kaybolup geri gelenler, virüslerini temizleyenler ve kendini ilk sayfaya yeni atanlar var. Sıralamalar sürekli değişiyor, özellikle üst sıralardaki sitelerin hiç yerlerinde durmadıklarını görebiliyoruz. 2 haftalık bir zamanda herşey herşey olabilir. :D

Yarışmayı sürpriz bir site alırsa hiç şaşırmayın.

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarışmamızın bir ayını tamamladık. Heyecan ilk günkü gibi devam ediyor. Pliggler, paravanlar, tanıtım yazıları ve sabit linkler havada uçuşuyor. Birinci sayfadan kaybolup geri gelenler, virüslerini temizleyenler ve kendini ilk sayfaya yeni atanlar var. Sıralamalar sürekli değişiyor, özellikle üst sıralardaki sitelerin hiç yerlerinde durmadıklarını görebiliyoruz. 2 haftalık bir zamanda herşey herşey olabilir. :D

Yarışmayı sürpriz bir site alırsa hiç şaşırmayın.

Hangi site mesela :)

Ayazoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google son aramalarda acayip çıldırmış durumda. saniyelik sıralama değişiyor :D

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda haklısınız...Anlık degişikler son gune kadar olacakta...Yerimizi öncelikle korumalı sonrasında yükselmeye bakmalıyız..

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
2 Aralık Pazar Olay Yerinden SON Durum.

Şu anda çıkan sonuçlar gerçekten inanılmaz :)

1- Bayan domaini birinci olmuş. Zaten son günlerde ilk sıraları gözüne kestirdiğini belli etti. Birinci olma potansiyeli sergiliyor.

2- Web developer şu anda ikinci. Yerini geri almak için mücadeleye devam ediyor.

3- Üçüncü sırada bir sürpriz var. Bir anda kendini üçüncülüğe atmış yeni bir php bot joomla sitesi.

4- Dördüncü sırada bir webmasterin günlüğü yine birincilik için rakiplerini her an devirmeye hazır gibi duruyor.

5- 3 karakterli domain beşinci sırada. Birinci olana kadar asla pes etmeyecek gibi duruyor.

6- Kayıt işi ile uğraşan arkadaşımız altıncı sıraya yükselmiş. Bir anda büyük yükseliş gösterdi bakalım devamı gelecek mi?

7- Zirve domaini yedinci sırada. Uzun bir süredir ilk sayfada yerini korumayı başardı. Artık zirveyi hedeflediği açık.

8- Sekizinci sırada sabırlı ve kararlı çalışmaları ile marjinal bir site var. Çok sabırlı.

9- Dokuzuncu sırada keyword domain. Yarışmanın en üst sırada bulunan keyword domaini bu. Başkaları da var.

10- Ve onuncu sırada 4 karakterli iddalı bir kişisel blog. Geçtiğimiz yarışmalarda onuncu sıradan bir anda birinciliğe atladığını sık sık gözlemlemişizdir.

Top 10 şimdilik bu şekilde. Virüs bulaşan arkadaşla name of security bugünlük birinci sayfayı terk etmişler. İkinci ve üçüncü sayfalarda da yoğun bir rekabet durumu var.

14 gün kaldı...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yarışmacı diğer sitelere herhangi bir şekilde zarar vermeye kalkmak diskalifiye nedenidir. Buna yorumla yapılan saldırılar da dahildir. İyinet veritabanında ip numarası tespiti veya farklı bir şekilde ispatı halinde yarışmacı kim olursa olsun yarışmadan diskalifiye edilecektir. Aynı kişi tüm bilgileri ile SEO Yarışmaları Black Listesi ne alınacak ve bundan sonra iyinet, r10 ve diğer tüm webmaster forumlarında düzenlenen SEO yarışmalarında kişinin yarışmaya alınmaması için tüm gerekenler yapılacaktır.

Buradan kimseye etik ders verecek değilim ama lütfen kimse kimsenin hakkını yemesin. Kazanma anlayışında bu olmamalı.

forumrenkli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada saldırı yapılmış sabahtan beri site yok.
Hosting'im ile görüştüm, saldırı yapan kişinin ip 'sini alıp yöneticilere bildireceğim.
Siteyi şimdi başka bir sunucuya taşımak zorunda kaldık, adamlar saldırı yiyor diye sunucuyu açmıyorlar.

Yarışma SEO yarışması, milletin sitesine en iyi kim SALDIRICAK yarışması değil arkadaşlar.
Herkes emeğiyle kazansın, bu tür hilelere gerek yok.

TreXiaNos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı saldırılardan dolayı benim sitemde kapandı şuanda firma açamıyor. Saolun varolun saldıran arkadaşım validenin ellerinden öpüyorum.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bende bugün saldırı almışım. Saldırı yapan arkadaşlar ne kazanacağını düşünüyorlar. " Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz " kişilerin ne bu dünyada ne de öbür dünyada yerleri yoktur. Kazansalarda ödül alamayacaklarını bilmeleri gerekiyor.

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende bugün saldırı almışım. Saldırı yapan arkadaşlar ne kazanacağını düşünüyorlar. " Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz " kişilerin ne bu dünyada ne de öbür dünyada yerleri yoktur. Kazansalarda ödül alamayacaklarını bilmeleri gerekiyor.

güzel kardeşim izlede gör nasıl alıcaklar

Avsarbeyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun arkadaşlar. Bende saldırı aldım. Saldırıyı yapan arkadaşlara şunu hatırlatmakta yarar var. Kul hakkını "Yüce Allah" bile affetmiyor kul affetmedikçe. Bu saldırıdan gelen zararlar katmer katmer cezalıdır bilsinler :) Birde beddua edeyim tam olsun :D . Allahım saldıran saldırganlara köpekler saldırsın 3 ay yatalak kalsın hainler :) Amin.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
http://webtv.uitm.edu.my/ buraya linkini ekleyen arkadaşa sesleniyorum

<?php error_reporting (O); if (eregi("googlebot", $_SERVER[HTTP_USER_AGENT])) {echo ' link ';}?>

bu şekilde ancak kendini kandırırsın, check sitelerinin hemen hemen hepsinde bu siteden anchor çıkış olduğu sonucu çıkıyor.

Biz o kadar emek verelim, ama nedense birileri kalksın heklink kassın nerede benim emeğimin karşılığı..

Yazık, bu konuda kesin bilgim yok ama heklink uygulaması ile kolay yoldan emek hırsızlığı yapan kişilere diskalifiye uygulanmalı, şayet öyle bir durum söz konusu değil ise yarışmadan çekileceğim.

İyi geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5