İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması - Yakında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İyinet SEO Yarışması yakın zamanda başlayacaktır. Takipte kalın :)

Yarışma başladığında bilgilendirme mesajı almak isteyenler bu konunun altına yazabilirler.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
belirli bir tarih yok mu ? :) pazar günü 3. seo yarışmasına katılıyorum bununla birlikte 4 olacak :)

Ekleme: belirli bir tarih yok mu ? :) pazar günü 3. seo yarışmasına katılıyorum bununla birlikte 4 olacak :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
belirli bir tarih yok mu ? :) pazar günü 3. seo yarışmasına katılıyorum bununla birlikte 4 olacak :)

Ekleme: belirli bir tarih yok mu ? :) pazar günü 3. seo yarışmasına katılıyorum bununla birlikte 4 olacak :)

tarih henüz netleşmedi. öncesinde bazı çalışmalarımız var.

sen katıl hepsine bir zararı olmaz :)

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
tarih henüz netleşmedi. öncesinde bazı çalışmalarımız var.

sen katıl hepsine bir zararı olmaz :)

benim için sorun olmaz beklerim fakat uyguladığım taktik şöyle ; bütün linkleri her backlink kastığım siteye tek bir makale içerisinde yerleştiriyorum

xclever'ın kem küm makalesi
"Bu makale 1. seo yarışması ile alakalı olup 2. seo yarışması da buna dahil edilip 3. seo yarışmasını da araya sıkıştırıp 4. seo yarışmasını en sona yapıştırarak makalemin sonuna gelmiş bulunmaktayım" gibi makaleler yazarak bir seferde işi bitiriyorum :)

buna ek olarak makaleleri yarışma başlamadan önce yazıp taslağa kaydediyorum , arama kelimesi belirlendikten sonra kelimeyi makalenin aralarına serpiştiriyorum anahtar kelimeleri giriyorum başlığı attıktan sonra 5000 kelimelik makale hazır :) kelimeyi aldıktan 5 dakika sonra makale google indexte ve ilk sırada devirebilene aşk olsun sonra biraz backlink ve ilk sırada taş gibi sağlam aynı özgürlük heykeli gibi elinde meşale ben burdayım dercesine :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
bende katılayım bari. bi ara mesaj geçersin

seslishe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel yarışma olacaktır. İçeriğinden bahsetseydiniz daha güzel olurdu beklıcez sanırım :)

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bende bir bilgilendirme alayım.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Detayları yakın zamanda açıklayıp burada yazan herkese pm göndereceğiz.

M

mccyclonee

Misafir
Sponsorlar bulunabilir, iyinete yakışır bir yarışma olmalı.

crossia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyinet yarışmaları güzel oluyor. Takipteyim mesajınızı bekliyorum

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Çok güzel bir yarışma planlıyoruz. Mesaj atacağım buraya yazanlara :)

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben kendimi denemek için katılmak istiyorum açıkçası, bana da mesaj atarsanız sevinirim.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
hadi yaw başlatın şunu :D elimde 3 tane seo yarışması var :D tek tek link kasmak istemiyoore :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5