İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet tema değişikliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Merhaba, eskiden BlackThorn'un default tema üzerinde yapmış olduğu editli temayı kullanıyorduk.
Şu anda ise BlackThorn yönetimden ayrıldığı için benim editlemiş olduğum temayı kullanıyoruz.
BlackThorn yönetimden ayrılıp, temasının kaldırılmasını istediğinden dolayı bu temaya geçiş yapmış olmaktayız. Bu konu bilgilendirme konusudur ve her türlü fikrinizi beyan edebilirsiniz ancak eleştiriden önce gözünüzün biraz alışmasını bekleyiniz. :)

Keyifli forumlar.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yenilik herzaman iyidir ama farkli oldukca ve yaptiginiz temada BlackThorn un yaptigi temadan iyi olmadigi surece hep o tema istenecek...cunku o tema editleri farkliydi...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Tema editleri zaten her zaman farkli olacak abarti olmadigi surece. O temada da 5-6 sayfa yok degistirin yok soyle yok boyle denildi. Dedigim gibi bilincaltiniza birakin herseyi artik ve bu konuda bunun tartismasini yasamayalim, düzenlenecek dediğim gibi.

P

pozitif06

Misafir
hani artık konuya yazmaya da çekiniyorum ama :) umarım eski temayı yaşatır bize bu yeni hazırlayacağınız tema... iyi çalışmalar !

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Zaten bu konu hakkında duyuru yapılacaktı, direk bi konunun açılması ve orada direk eleştiri yapılması hoş değil, İlk ağızdan duymuş oldunuz istediğiniz gibi yorum yapın kimse sizden yorumunuzu esirgemenizi istemiyor ama sizin aldığınız tavır hep aynı.
İlk 1 ay değiştirin şunu, değiştirince de eskisi güzeldi oluyor.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ben degistirin fln demiyorum yada her hangi bir sey demiyorum olumlu yada olumsuz sadece bir öneri ya da kisisel yorum yapacaginiz editler eskisi gibi olursa zaten eskisini koyun daha iyi tekrar yineliyorum

"BlackThorn un yaptigi temadan iyi olmadigi surece hep o tema istenecek" siz daha farkli ve cesitli seyler yapmaniz lazim kullanicilarin eskiyi unutmalari icin cunku blackthorn un temasi cesit ve kullanim olarak daha avantajliydi.. dedigim gibi sadece kisisel bir yorum siteye girmek isteyen mobil temayi bile kullanir

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
E yarın sen gidersen ne olacak? Yinemi bilinç altımızı kontrol altına almak zorunda kalacağız :D

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Benim gidisimin o sekilde olmayacagina emin olabilirsiniz. Benim goreve gelme amacim kisisel prestij degil iyinet'e gonulden baglilidir, bu yuzden iyinet icin calismaktan zevk aliyorum. Ha olurda yonetimle anlasamayiz bu herkesin basina gelir yine de iyinetin benim editlerimi kullanmasindan ben sahsen hoslanirim, kendileri kullanmaz istemezse onlara kalmis birsey bu :)

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bence diğer tema daha kullanışlı ve şıktı.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bence bu daha iyi. Hele o üstteki bulanık yazılara ayar oluyodum :D
Neyse sağlık olsun herkesin gönlünce olsun :)

P

pozitif06

Misafir
ortak bir nokta elbette bulunacak... önemli olan sürekli tema vs. değişikliği yapmamaktır... siteye baktığımda bu iyinet diyebilmeliyim :) konu tartışmaya açık bir konudur ve herkes görüşlerini bu konu altında belirtmeli bence... özgürce :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tema bence iyi sorun yok. Alışırız hiç sorun değil.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Temayı beğenmeyip ayar olanlar zaten aşağıdan diğer default temayı seçip kullanmıyorlarmıydı? Büyük olasılıkla kullanıyorlardı bilhassa ayar olanlar. E bunun üzerine negatif yaklaşım ilgi çekici. Maksat, yazmak için yazmak. Yoksa nasıl yüzlerce, binlerce mesaj olacak üyeye ait.

Neyse, Lanet sağolsun gereğini yaptı. Hala bu temada bile değişim var ama o kalan değişimlerin dahil kaldırılmasını kendisinden talep ettim. O da yine sağolsun halledeceğini belirtti. Kendisi sizlere layık güzel bir tema ve geliştirme çalışması gerçekleştirecektir eminim.

Saygılar,

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bizde biliyoruz gözümüzün bilinç altımızın alışacağını ama uslubunuz bir yöneticiye yakışmıyor sayın lanet. Nerdeyse beğenmeyen gitsin diceksiniz :eek:lmadı:

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
@daniel1336 - Blackthorn'un cevabını okuyabilirsiniz benim postu bu sertlikle yazmamın sebebini, kimsenin alınmasına ya da gücenmesine gerek yok. Ama bu her forumda böyledir, zaten her zaman seçim şansı vardı ve bu tema da kullanılıyordu. Değişen çok fazla şey yok.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende eski temayı arıyordum nereye gitti diyodum,
farklı, çooooook farklı bir vb tema isterdim açıkçası

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
bende eski temayı arıyordum nereye gitti diyodum,
farklı, çooooook farklı bir vb tema isterdim açıkçası

BlackThorn'un belirttiği gibi, yönetimden ayrıldı ve bunun üzerine kendi emeklerinin bu sitede olmamasını istedi bizde bunu kabul edip gereğini yaptık. Şu an bizi idare etmenizi istiyorum yavaş yavaş zamanla herşey daha güzel olup bi daha silinmeyecek(yeni tema gelmedikçe) bi tema yapacağım.
İlk geldiğimde de çok duymuştunuz bunu benden, şimdi de duyacaksınız: sabır, sabır, sabır..

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
BlackThorn'un belirttiği gibi, yönetimden ayrıldı ve bunun üzerine kendi emeklerinin bu sitede olmamasını istedi bizde bunu kabul edip gereğini yaptık. Şu an bizi idare etmenizi istiyorum yavaş yavaş zamanla herşey daha güzel olup bi daha silinmeyecek(yeni tema gelmedikçe) bi tema yapacağım.
İlk geldiğimde de çok duymuştunuz bunu benden, şimdi de duyacaksınız: sabır, sabır, sabır..

Yönetim insiyatif kullanmış ve temayı kaldırmış. Fakat kaldırmak zorunda vs değildi. Burası çocuk parkı değilki. Küstüm topumu geri isterim yapılsın. Ayrıca burası webmaster forumu ve tema o kadarda önemli değil. Önemli olan adil ve kendinden önce siteyi düşünen yetkili olunması.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
misafir kardeş avatarın da uyumlu mesajınla. sende küstüm diyon ne iş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5