İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ticaret Sistemi Yakında!

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Güzel bir proje fakat biz dolandırıcılar için üzücü bir durum. Dolandırıcılık sektörel bazda değerlendirildiğinde büyük bir piyasaya yaratmaktadır. Forumlarda yüzde elli güvenilir kullanıcı varsa, yüzde elli dolandırıcı kullanıcı bulunmaktadır. Siz dolandırıcılığı minimum seviyeye çekerek popülaritenizi düşürürsünüz ancak güvenilir kullanıcıları kendinize çekebilirsiniz.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Güzel bir proje fakat biz dolandırıcılar için üzücü bir durum. Dolandırıcılık sektörel bazda değerlendirildiğinde büyük bir piyasaya yaratmaktadır. Forumlarda yüzde elli güvenilir kullanıcı varsa, yüzde elli dolandırıcı kullanıcı bulunmaktadır. Siz dolandırıcılığı minimum seviyeye çekerek popülaritenizi düşürürsünüz ancak güvenilir kullanıcıları kendinize çekebilirsiniz.

Süper bir bakış açısı ;)

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
inş. dolandırıcıların önüne geçilir o zmn burası şenlenir.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18

Süpper yorum gerçekten :=) Bu yoruma başka ne yazılabilir ki ?

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mükemmel bir hizmet dolandırıcılık olayları bu sistemle en aza inebilir

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Süper bir yaklaşım :)

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

En azından adam akıllı iş yapılır. Gerçek satışlar olur. Çoluk çocuk buraya kaynamaz. Herkes seviyesini bilir ve forumda seviyeli hale gelir.

Üslubunuza hayran kaldım süpersiniz :)

T

trgy

Misafir
Sistem sağlıklı olması için çalışmalarımız sürüyor. Bi firma ile anlaştım onlar yönetecek anlık ticaret akışı olacak. Bilgilendirme konusu açacağım bu konu hakkında. Yakında herşey güzel olacak arkadaşlar.

T

trgy

Misafir
Firma ile anlaşıldı. Tüm ticaret akışı firma tarafından faturalı bir şekilde yapılacaktır. Az kaldı az. :)

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sistem sağlıklı olması için çalışmalarımız sürüyor. Bi firma ile anlaştım onlar yönetecek anlık ticaret akışı olacak. Bilgilendirme konusu açacağım bu konu hakkında. Yakında herşey güzel olacak arkadaşlar.
Sayende iyinet büyük adımlar attı Turgay. :)

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hadi başarılar iyinet.Bir an önce gerçekleşmesi diğer forumları komple buraya çekmek demektir:)

T

trgy

Misafir
Önerinizi almadım ben o yüzden teşekkür edeiyorum. Yönetim bölümü silinmişti komple ben siteyi teslim aldığımda. :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm o zaman ben özür dilerim kusura bakmayın :)

iyinete sanırsam 1 sene kadar önce benzer bir öneride bulunmuştum ama tabi kendisi dikkate almamıştı.. ben oradan esinlendiniz diye düşündüm..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5