İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet tık başı reklam projesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır düşündüğüm bir projeyi 1 ay içrisinde aktif hale getireceğim ve iyinet üyelerine açık olacak bu sistem sadece.

domain adı reklam.iyi.net olacak

Benim size sormak istediğim ve merak ettiğim konu var.

Neler olmını istersiniz bu sistemde sadece tık başı mı olsun yoksa splash pop-up reklam da olsun mu?

1 ay içerisinde iyinet kurumsallaşacak dolayısıyla. :)

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
tık başı olması reklam veren
gösterim başı olması yayıncılar için daha iyi:)

T

trgy

Misafir
Milletin yazmya para kazanmaya niyeti yok sanırım bu aralar. Forumlara da bakıyorum hep bi boşvermişlik. Bir tek bu forumda değil tüm forumlarda böyle, nedenini bi türlü anlamadım. :)

mf.rub

gösterim başı derken pop-up splash reklamdan mı bahsediyorsun yoksa banner için mi gösterim başı diyorsun?

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Milletin yazmya para kazanmaya niyeti yok sanırım bu aralar. Forumlara da bakıyorum hep bi boşvermişlik. Bir tek bu forumda değil tüm forumlarda böyle, nedenini bi türlü anlamadım. :)

mf.rub

gösterim başı derken pop-up splash reklamdan mı bahsediyorsun yoksa banner için mi gösterim başı diyorsun?

Yaz geliyo , millet sokaklara aktı sanırım :) Kışın biriken paralar harcanıyo.

Pop-up ve splash sunan birçok firma var.Bu akıllı reklam diyorlar sanırım ( kelimenin üzerine gelince cıkan reklam ) güzel olabilir.

T

trgy

Misafir
Yaz geliyo , millet sokaklara aktı sanırım :) Kışın biriken paralar harcanıyo.

Pop-up ve splash sunan birçok firma var.Bu akıllı reklam diyorlar sanırım ( kelimenin üzerine gelince cıkan reklam ) güzel olabilir.

Gerçi milleti eleştiriyorum ama kendime bakmıyorum. :)

kelimenin üzerine geldiğinde çıkan reklam gerçekte çok büyük bütçe istiyor o şu an imkansız gibi.

Ben splash pop-up yerine adsense gibi bir sistem kurmak istiyorum. Bu sistem üzerine neler yapılabilir onu tartışmak istiyorum. Dediğiniz olay belki ileride olabilir... :)

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tık başı güzel olur bence... Özellikle reklam verenler kaliteli olursa Adsense'e göre iyi bir alternatif olabilir. Örneğin dini içerikli yada bayanlara yönelik sitelerde çoğu reklam firmalarının reklamlarını yayınlamak doğru olmuyor.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Gerçi milleti eleştiriyorum ama kendime bakmıyorum. :)

kelimenin üzerine geldiğinde çıkan reklam gerçekte çok büyük bütçe istiyor o şu an imkansız gibi.

Ben splash pop-up yerine adsense gibi bir sistem kurmak istiyorum. Bu sistem üzerine neler yapılabilir onu tartışmak istiyorum. Dediğiniz olay belki ileride olabilir... :)

O zaman Tr adsense alternatifi olmanız iyi olur.Çünkü diğer tık reklamları milet sitesinde yayınlayamıyor.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
turgay bence po-up falan olmasın.ben buna tamamen karşıyım. kullanıcıyı kaçırıyorlar sadece. bence tık başı iyi bir ücretlendirmeyle yayına girsen daha iyi... adsense alternatifi arıyor millet...

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yeni sistem hayirli olsun :d kalite bisey olursa iyi olur :D

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
trgy örnek;
flashla köşeden açılan reklamlar varya o tip reklamlarda bir çeşit olarak eklenebilir mi?
Eklenirse bence bununda bir çeşit olarak koyulması iyi olacaktır

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
turgay aklıma bir fikir geldi yayıncılar kazandıkları parayı nakit almak yerine kendileri de reklam ekleyebilsin ;)

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Yapılırsa güzel olur. Alternatif her zaman için iyidir. Rekabet ortamında alternatifleri yayıncılar deneyebilir. Ama gösterim başı seçeneği ve güvenilirliği ispatlanırsa veteknoloji olarak reklamlarınızı deneme şansımız olur :) Ama adport gibi olmasın da :D

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Çok güzel bir sistem olur Türk webmasterları için. Zaten adsense alternatifi siteler aranıyordu. Sağlam altyapı ile hizmet açılıdığında ve iyi bir tutar verildiğinde millet sıraya girecektir :)
Ödeme konusunda zaten bir sıkıntıları olmaz. :)

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
forum.iyinet.com un bu piyasaya girmesi pek adil olmaz burada başka reklam verenlerle webmasterları buluştururken iyinet in taraf olmasının iyi olmayacağı düşüncesindeyim.

T

trgy

Misafir
Enginsev benm yapacgim isi sadece adtech, gittigidiyor .. o yuzden taraf olma gibi birsey olmaz :) pop-up splash olursa dediginde haklisin, bu yuzden sadece tik basi olacak. :)

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
reklam ağını yalnızca webmaster içerikleri üzerine tutarsanız gösterim veya tıklama splash farketmez.
Yayıncılar değil ama reklam verenlerin WebMaster piyasasında olması forum.iyinet.com a yakışan bir proje olabilir. Cep kontür piyasası yerine en azından geçiş aşamasında bu şekilde bir sistem kurabilirsiniz.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reklam verene sormak lazım. ben reklam veren olsam reklamımı pop up ile yapıp bıktırmak istemem kimseyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5