İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IYINET Tracker version 3.0

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
favorites' Alıntı:
pro trackerda sayaç ve reklam gösterimi belli aralıklardamı yapılıyor acaba?
az önce kalbimde reklamı çııkıyordu da yukleyelim.com sitesinde. pro tracker üyesiyiz

Pro tracker da reklam hic gosterilmiyor.
Saat te bir bilgiler replicate ediliyor, belki o esnada bir problem olmus olabilir, bugun icinde inceleyecegim.
Su anda reklam gosterimi var mi?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet' Alıntı:
Bu konuda calismalarim var, ufak birkac ayrinti haricinde buyuk ihtimalle yeni versiyonda olacak.

extreme tracking ve benzeri istatistik servisleri gibi olmalı bence. yani herkes görebilmeli. kullanmadım hiç iyinet tracker ama öyle olursa neden olmasın :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1) Referrer servisi
2) Arama motorları için bir referrer (Detaylı olmalı : Yahoo,Google,Msn olarak ayırmalı , siteye en çok hit yollayan keyleri analiz etmeli.)
Yahoo bugün:30
msn bugün:50
google bugün: 100 gibi istatistik vermeli.
3) Günlük Ülke istatistikleri - En çok yollayandan en aza doğru , tekiliyle beraber listelemeli.
4) Bookmarkları göstermeli.
5) Toplam Proxy Girişini ayrı olarak göstermeli.

Benim aradığım özellikler bunlar trackerlarda...

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bence iyinet adminin tracker demo su koyması lazım ben mesela kullanmak istiyorum fakat nasıl oldugunu görmeden almam :)

Günlük / Haftalık / Aylık Tıklama , Popup Ref
Arama motoru kelime ayrıntıları
belki çok uçmuş olacam ama gelen ziyaretçinin sayfada ne kadar kaldıgına kadar görsek harika bişey olur

İyi çalışmalar

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refereri webservis türünden, proxy ile gelen ziyaretcileride gosterirse kimse eline su dokemez artık ;)

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 7 günün referrer bilgileri verilse çok iyi olur. Örnek olarak Webservis'in sayacı incelenebilir sanırım. İyi çalışmalar.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba,

Ben Tracker Pro ya geçmek istiyorum ama paypal kullanmıyorum kullanan arkadaşımda yok eft - Banka havalesine de el atabilirseniz bence daha büyük kolaylık olur

Teşekkürler

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dnturkey' Alıntı:
1)popup ile gelen ziyaretçi
2)proxy kullanan ziyaretçi
3)son 1 haftanın referer istatistikleri (günlük olarak)
4)arama motorlarından son 1 haftada gelenler. (günlük olarak)
5)trackerpro ya sms ile bilgilendirme eklentisi.
6)gerçek/gelecek pr nin kaldırılması. (tutarsız sonuçlar verdiği için)

aklıma gelenler bunlar.

Sn. İyinet
Arkadaşımızın yazdıklarına + olarak eklemek istediğim bu bilgilerin excel veya csv dosyasına aktarımı bence üyelerin kendi istatistiklerini arşivlemesi ve seo da kullanabilmesi açısından da yararlı olabilir.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ziyaretçile İstatistiklerimi Görsün mü Görmesin mi Diye Seçenek Olsun Bence.Bu Arada Bütün Mesajları Okumadım Belki Başka Arkadaş Bunu Yazmıştır.Eğer Yazdıysa Kusura Bakmayın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5