İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IYINET Tracker version 3.0

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
IYINET Tracker version 3.0 icin calismalara basladim.
Gereksiz bilgilerden ziyade, webmasterlar icin en degerli istatistik birlileri uzerinde calismak istiyorum.
Lutfen isinize encok yarayan, encok kullandiginiz, kullanmak/gormek istediginiz istatistik bilgilerini bu baslik altina yaziniz.
Teknik bilgimin yettigi kadar istekleriniz uzerinde calisacagim. Katkida bulunmak, bilgisini paylasmak isteyenler lutfen yazsin.

Ornegin,
1. hangi arama makinalarindan gelindigi
2. Son 100 ziyaret bilgileri
3.
.....

Tesekkurler.

K

KingTR

Misafir
biraz saçma olucak belki ama ziyaretçinin geldiği ülkenin ve ilin detayları bence gerekli birşey.Yani 86.78.90.123 Avrupa >> Türkiye >> Amasya örneği

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İle kadar detaylı bilgi sağlanamaz, en azından Türkiye için. Fakat ülkelere göre hitler önemli bir ayrıntı. İyinet Tracker kullanmadığım için bilmiyorum, belki eski versiyonunda bu özellik bulunuyordur.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu ozellik bir ara mevcuttu, IP to Country tutarsizliklari nedeni ile kaldirilmisti.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu versiyonda proxylerden gelen hitleri de gostermeyi planliyorum, ne dersiniz?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
adsense çıkışlarını gösterebilme durumu olmuyor mu?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
pigeon' Alıntı:
adsense çıkışlarını gösterebilme durumu olmuyor mu?

Adsense cikisi derken?
Ziyaretci adsense tikladiginda yeni bir sayfa aciliyor sanirim...

B

Bedavalar-Net

Misafir
Hangi arama makinalarindan gelindigi: Bunu günlük yapabilme imkaniniz varmi,toplam olarak degilde günlük,sisteminizi fazla zorlamamasi icin son bir haftanin arama makinalarindan geleni yaparsániz cok iyi olur.

tesekkürler

++++++ Böyle bir sistem varmi bilmiyorumancak,pop up acilarak sitemize gelenleri görmek mümkünmü,bunu cogu yerde bookmark olarak gösteriyor ancak kac tanesi pop up dan gelmis göremiyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bedavalar-Net' Alıntı:
Hangi arama makinalarindan gelindigi: Bunu günlük yapabilme imkaniniz varmi,toplam olarak degilde günlük,sisteminizi fazla zorlamamasi icin son bir haftanin arama makinalarindan geleni yaparsániz cok iyi olur.

tesekkürler

++++++ Böyle bir sistem varmi bilmiyorumancak,pop up acilarak sitemize gelenleri görmek mümkünmü,bunu cogu yerde bookmark olarak gösteriyor ancak kac tanesi pop up dan gelmis göremiyorum.

Teknik olarak bu mumkun idi sanirim, ancak IE de yapilan son degisiklerden sonra halen calisirmi bilemiyorum. Olursa eklemeye calisirim.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ziyaretçi hakkında ki bilgiler de gerçi çoğu yerde varda özellikle çözünürlük vede kullandığı browser

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet adsense le çıkış oluyor.
hangi sayfadan giriş, nereden çıkış yapıldığını, çıkış adsense ile ise hangisinden olduğunu zaten birçok - ücretli ! sayaç söylüyor.

D

dnturkey

Misafir
1)popup ile gelen ziyaretçi
2)proxy kullanan ziyaretçi
3)son 1 haftanın referer istatistikleri (günlük olarak)
4)arama motorlarından son 1 haftada gelenler. (günlük olarak)
5)trackerpro ya sms ile bilgilendirme eklentisi.
6)gerçek/gelecek pr nin kaldırılması. (tutarsız sonuçlar verdiği için)

aklıma gelenler bunlar.

H

HoBaa

Misafir
ziyaretcılerın hangı sıteden hatta hangı sıtenın hangı sayfasından geldıgını gosteren kısacası realistre bulunan ozellık çok hosuma gıdıyor olursa sevınırım

S

.SErKAn.

Misafir
benim için referrer önemli diyen çoğul webmasterlar arasındanım. referrer'ları bire bir verirse güzel olur ;)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
a) Günlük veya haftalık referer listeleme
b) Günlük ziyaretcilerin hangi ülkelerden geldiği. Rakamsal istatistikle
Proxy'lerin yanında p işareti olabilir
c) Gelecek Pr nin kaldırılması.

D

doLob

Misafir
sanirim toplistin refferer sisteminde bir sorun var veya bu sadece bende var %60 bookmark %40 da domain.com olarak gozukuyor baska referer yok

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sıte ısmı yanındakı statları gosteren lınke tıklandığında gelen bılgıler gerçekden ıyı :)
anca ıyınet trackerın extreme ıle arasında çokbuyuk farklar çıkıyor bunun nedenı nedır ? ortalama ıyınet 1000 - 1500 az hıt gosterıyor mesela

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
mithrandil' Alıntı:
sıte ısmı yanındakı statları gosteren lınke tıklandığında gelen bılgıler gerçekden ıyı :)
anca ıyınet trackerın extreme ıle arasında çokbuyuk farklar çıkıyor bunun nedenı nedır ? ortalama ıyınet 1000 - 1500 az hıt gosterıyor mesela

katılıyorum.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pro trackerda sayaç ve reklam gösterimi belli aralıklardamı yapılıyor acaba?
az önce kalbimde reklamı çııkıyordu da yukleyelim.com sitesinde. pro tracker üyesiyiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5