İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet tracker

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaslar iyinet adminine mail attim ama yinede burdada sorayim hem bilmeyenlerde ogrenmis olur.

iyinet pro trackerde siteye banner koymamiza gerke kalmiyor. Bu avantajli gozukuyor fakat yine ayni sekilde listede yer aliyormuyuz bunu merak ettim ben. Birde tracker proya kac site eklenebiliyor. Bazen iyinet.com yavasladiginda banneri acilmiyor ve siteninde gec acilmasina sebeb oluyor. Tracker proda boyle birseyin olmasi soz konusu olabilirmi? Yetkili birisi bunlair cevaplarsa sevinirim.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Arkadaslar iyinet adminine mail attim ama yinede burdada sorayim hem bilmeyenlerde ogrenmis olur.

iyinet pro trackerde siteye banner koymamiza gerke kalmiyor. Bu avantajli gozukuyor fakat yine ayni sekilde listede yer aliyormuyuz bunu merak ettim ben. Birde tracker proya kac site eklenebiliyor. Bazen iyinet.com yavasladiginda banneri acilmiyor ve siteninde gec acilmasina sebeb oluyor. Tracker proda boyle birseyin olmasi soz konusu olabilirmi? Yetkili birisi bunlair cevaplarsa sevinirim.

sonuçta iyinete ait bir js dosyasına ulaşmaya çalışıyorsun bu dosyaya ulaşana kadar siten yawaşlar.

ozamanda sayfanın en alt kısmına

<iyinetkod>
</body>
</html>

eklersen yawaşlama kalmaz ;)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
dll' Alıntı:

Listede yer aliyorsunuz.
Tracker pro site basina fiyatlandiriliyor. Bildiginiz uzere uye olmak ucretsiz. Istediginiz sitenizi istediginiz zaman PRO ya cevirebilirsiniz.
Yavas acilmalar internet ortaminda "olabilir" ler den birisi.
Hali hazirda iyinet 3 dedicated server uzerinden hizmet veriyor.
Gerektikce server eklemeleri yapilmaktadir.
Sitenizin sayaclardan yavaslamasini onlemek icin sayaclari iframe ile acabilirsiniz. Ornek bir kod icin iyinet ana sayfasini inceleyebilirsiniz.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
peki pro sayac kullanan bir siteyi örnek gösterebilirmisiniz sakıncası yoksa.

Q

quant

Misafir
bu arada başka bir yerde açıklama göremedim ama

yanında trackerda site adı yanında çıkan "pr1" ibaresi bulunan bar ne anlama geliyor?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sitenizin PR ini gorsel olarak gostermek icin kullaniliyor bar.

C

constantine

Misafir
Onu gidip panele yapmışsın. Listeye yapta bir faydası olsun :) Ben zaten pr'min kaç olduğunu biliyorum neden panelimde gösteriyorsunki onu. Listede göster herkes görsün kim ne pr almış anlaşılsın. Haksızmıyım iyinetadmini?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
constantine' Alıntı:
Onu gidip panele yapmışsın. Listeye yapta bir faydası olsun :) Ben zaten pr'min kaç olduğunu biliyorum neden panelimde gösteriyorsunki onu. Listede göster herkes görsün kim ne pr almış anlaşılsın. Haksızmıyım iyinetadmini?

Listede var zaten. Az biraz incele constantine!

Q

quant

Misafir
PR ne anlama geliyor onu soruyorum zaten. Barın PR denilen şeyin değerini gösterdiği belli de PR ne?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5