İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet UYUMA ! Güncelleme oldu !

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dün ve bugün daha çok yeni siteleri kapsayan bir pagerank güncellemesi oldu. Özellikle 10-15 gün önceki güncellemede prsi yükselen yeni sitelerin prleri düşmüş. sizlerinkiler ne alemde ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bende fark ettimde 4-5 gün oluyor bu yüzden bir şey yazmadım sanırım siteler çok fazla olduğu için ilk önce pr si olan sitelerin değerlerini değiştirdi şimdide 0 olanları değiştiriyor :) gerçi 1 den 0 yaptıklarını şimdi pr2 yapmış ama neden 0 yapıp 10 gün sonra 2 yapıyor onu bende anlamadım. Zaten bu google ı fazla anlayanda yok.

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet uyumuyorda pagerank larımız aynı olduğu için umursamadık google artık haftalık pr değerini koyar :D yeni sistem yapıyor galiba

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
bu pr güncellemeleri ne oldu anlayamadım bir iniyor bir çıkıyor birşeyler oluyor yani. ama güzel yani benim sitenin bazı alt sayfaları da yine pr1 almışlar bu baya hoşuma gitti ;) genel yapıda ise değerler aynı duruyor alexa değerim günden güne artıyor bu kezde.

galiba sistemleri kökten değiştiriyorlar gibi. hayırlısı olsun bakalım neler olacak bundan sonra.

Radamel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya zaten üç tane sayfamın pr değeri 2 ve 3 tü..Herhangi bir değişim olmamış..
Aslında bu 15günlük süre içerisinde bayağı bir blogdan backlink almıştım..
Backlinkler pr değeri üzerine etkili mi?

UnknowSouL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim yeni aldığım domainim pr1 olmuş keşke takasa girseydim neyse bidahaki sefere bir domainimde 2 olmuş neyse hayırlısı zaten pek üstüne düşmüyorum bu sıra net işlerinin :) hayırlı olsun herkese

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ya zaten üç tane sayfamın pr değeri 2 ve 3 tü..Herhangi bir değişim olmamış..
Aslında bu 15günlük süre içerisinde bayağı bir blogdan backlink almıştım..
Backlinkler pr değeri üzerine etkili mi?
bloglara yazdığın yorumlar no follow olduğu için bir işe yaramıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5