İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet üzerine

U

ulukislali

Misafir
Iyinet üzerine biraz bilgi verebilirmisiniz? Ne zaman, nasil bu ise basladiniz? Bu konuda egitim aldiniz mi, yoksa pratikten mi kendinizi yetistirdiniz?
Admin arkadasin yazilari cok oldun, kendisi orta yasli birimidir? Gencse tebrikler !
Admin olarak yazan arkadas ayni zamanda site sahibi midir? Tek kisiye mi ait bu site yoksa ortak misiniz? Sadece bu sitenin sahibi misiniz ayni zamanda baska siteleriniz de var mi ve bu site sizin maddi ihtiyaclarinizi karsilayacak gelir getiriyor mu?
Ben bu siteyi saniyorum 4,5 yildir taniyorum. Bir Türk arkadasim söylemisti.
Bu sorulari neden mi soruyorum. Sadece bunca zaman baktigim site hakkinda biraz bilgilenmek istedim, hepsi bu. Google'un, Microsoft'un sahiplerinin yasamlarini bilmeyenimiz kalmadi galiba. Özele kacan soru varsa tabii ki gecin o sorulari.
Selamlar
_________________________________ www. berin.de

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5