İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet ve nostalji

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
19.01.2000 TARİHLİ SWOW TV ONLINESHOW PROGRAMINDA İYİNET TOP 10 A ŞEÇİLMİŞ
yayin5.jpg

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bendne 1. olmuştum beni aradılar telefona cekim için geli diye deidm izmirdeyim masrafları cekiyormusunzu yok deid kalsınd eidm P:

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
biraz konu dışı ama trextra kullandığın resmi 101flash.com için biz yapmıştık, birkaç yerde daha gördüm.. başarılı bir iş demek ki ;)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaw o programi ben hic sevmiyordum..1 kiz , 1 erkek sunuyodu sanirim...ikiside bisi bilmiyodu explorer ile www. yazmak haricinde :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bilmesinin önemi yok türkiye izliyordu ve secilen sitelere giriyorlardı meraktan ama :p

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok adamina gore ayirim yapiyorum aslinda, hem programi sunup hem de tv basindaki insanlara cesitli bilgiler verecek kisiler olsa daha iyi olurdu..millet bilgilenirdi hic yoktan..internet cafeye gidip mynet chat'e girmezdi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5