İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet Ve Realist Ateşle Oynuyor !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

serkantkar

Misafir
iyinet ve realist.gen.tr spam sayfaları üreterek ateşle oynuyorlar. Artık Google ile arama sonuçlarında her sayfada onları görmekten herkes bıktı ve takip ettiğim kadarıyla Google'a binlerce şikayet yağıyor.

Bu işin sonu iyinet ve realist.gen.tr nin Google'da tamamen yasaklanması olacaktır.

Böyle bir yönteme başvurarak iyinet prestij ve kazanç kaybedecektir. Bekleyip göreceğiz.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende - iyinet - in bu yaptıklarını destekliyorum demeyimde ; kendilerine göre haklı buluyordum. Fakat yakın zamanda korkum Google'dan banlanmaları , Eğer iyiNet in ve Realist Google'dan banlanırsa tekil hitleri 1/5 oranında düşer gibime geliyor , bu durumda toplist işlevselliğini yitirebilir.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar size katılmıyorum.
Banlanacak bir durum söz konusu degil.
Adamlar hile yapmıyor ki.Sitelerinde en çok aranan kelimeler için otomaik sayfa oluşturuyorlar hepsi bu. :p

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende biliyorum ; iyinet ve realist şu duruma göre Google'da böyle bir kural yok , banlanmaları için bir sebepte olmuyor bu durumda , fakat böyle giderse , Turk Internet kullanıcısı aradığını bulamaya duruma gelirse , Google çözüm yollarına gidip siteleri banlarsa işte o zaman diyorum çok kötü olacak iyinet açısında :p

S

serkantkar

Misafir
Arkadaşlar en son ne zaman google webmaster sayfalarını okudunuz !

Google her zaman keyword hedefli ve içerik vermeyen sayfaları banlanme nedeni sayar.

http://www.google.com/contact/spamreport.html

sayfasından "Misleading or repeated words" kuralını çiğnemekteler adamlar.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık bu konu hakkında mesaj yazmaktan sıkıldım :) Ama her zaman söyleyeceğim. Bu yaptıkları
1 ) Tamamen İnterneti Kirletme yoludur. Google da yakında aradığımız hiç bir şeye ulaşamayacağız !

2 ) Hitini on binlerce yapacam diye saygınlığını düşürüyor...

Kesinlikle yapılmaması gereken bir şey. inşallah Google bunun örnekleri çoğalmadan çözümünü bulur ve rahatlarız....

S

Senbul

Misafir
BU konu hakkında cok kişi google'a spam yapıldıgı konusunda sikayetlerini bildiriyor.
Googleda ne arasan ara mutlaka sacma sapan sayfalar cıkıyor.
Yakında sonuc meydana cıkar.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Google'in spamreport sayfasi artik gunluk 10 defa ugradigim yer haline geldi... Bir de arama sonuclarinda adresin yanina kucuk bir buton koyup otomatik alsa bazi verileri, biz sadece sudur budur diyip gondersek, ugrastiriyor kopyala yapistir :D

Bu arada web sitelerinin copluk haline gelmesinin sebebi icinde Google'in kendisi de yer aliyor. Algoritma degistirsinler artik bi cozum bulsunlar, o kadar okumus adam calistiriyorlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5