İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet ve spam

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli Arkadaşlar.
11 Martta pamelaanderson.biz başlığı altında spam geldi.

bu email adresini yeni yarattım ve sadece iyinette kullanıyorum, msn adresim başkadır.

şimdi bana nasıl bu spam ulaştı? İyinet ile ilgisi var mı?

H

hibrahim

Misafir
hayır hiçbir ilgisi yok yani varda iyinet yönetimiyle yok mail programları var siteleri dolaşıp e-mail adreslerini topluo onun azizliğine uğramışsın sanırım...

M

M@latyasporlu

Misafir
valla sizde iyinetadmini abarttınız :p

iyinetadmin yapmaz - yapar mı ? yo yo yapmaz en azından...

neyse yorumsuz...

:p

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
hayır hiçbir ilgisi yok yani varda iyinet yönetimiyle yok mail programları var siteleri dolaşıp e-mail adreslerini topluo onun azizliğine uğramışsın sanırım...
email başka hiçbiryerde yayınlanmamıştır. sadece buraya kayıt olmak için kullanmışımdır. belki burdan 'yürütmüşler'.. :confused:

H

hibrahim

Misafir
bende onu demek istedim işte programalr spider denilen şeyler gezip topluo @ işareti gördüğü herşeyi:)

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
bende onu demek istedim işte programalr spider denilen şeyler gezip topluo @ işareti gördüğü herşeyi:)
Emailim açıkta değildir (profilden kapalıdır).
iyinet veri tabanında kayıtlıdır. :eek:

H

hibrahim

Misafir
:) bak o zaman bilemem ben yinede iyinete dğeil o tip programların teknolojisine bağlıyorum onalr bulur:)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
domainin kayıtlı ve bir yerlede indexliyse herkes o maili kullanarak spam yapabilir. bu çok kolay bir şey.

H

hibrahim

Misafir
wager işi yokuşa sürüosun:) gmail hesabınla hiç domain almadınmı:)

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
wager işi yokuşa sürüosun:) gmail hesabınla hiç domain almadınmı:)

yok, yukarda yazdım ya bu email hesabı başka hiç biryerde kullanmadım!
iyinette üye olmadıktan önce yarattım, ve ondan sonra ilk kez tekrar hesaba baktım. 11 Martta gelmiş... bu maili hiç kullanmıyorum, birde spamsiz emailim olsun istedim, ama süpriz ile karşılaştım. birde emailin konusu sedodan para kazanmak.. yani webmasterlere yönelik gibi ondan dolayı şüphem artı.. bilmem anlatabildim mi...

H

hibrahim

Misafir
:) bak bi yolu bulundu birde ototmaitk mail listesi oluşturan programlar var onu da unutmayalım:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5