İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet ve webservis

I

iyiyiz

Misafir
Hitleri takip ettigim iki tane toplist var,iyinet ve webservis,ancak aralarinda baya büyük fark var hit icin,iyinet de bir site 5000 gösteriyorsa webservisteki ayni site 4000 gösteriyor(insallah iyinet dogrudur uhaha) Simdi hangisi daha dogru bilen varmi? Ayrica %90-%100 hit kacirmadan tekil sayabilen bir yer varmi yada script bilen.

G

guajira

Misafir
Bence webservis daha doğru sayıyor. hostunda awstats varsa ondan da takip edebilirsin hitleri.

H

hengame

Misafir
ewet bencede webservis iyi sayıyor ipleri veritabanına kaydetior iyinet de varmı bilmem

G

guajira

Misafir
Senbul' Alıntı:
2 sinide bosverin google analytics kullanın ve farkı gorun :) awast bile bukadar detaylı iststistik vermiyor.Google saolsun yine buyuk bir hizmet sundu bizlere ama pek kullanan yok sanırım. :p

http://www.google.com/analytics/

Thank you for your interest in Google Analytics!

Google Analytics has experienced extremely strong demand, and as a result, we have temporarily limited the number of new signups as we increase capacity. In the meantime, please submit your name and email address and we will notify you as soon as we are ready to add new accounts. Thank you for your patience.

Gogle'ın büyük hizmeti. Başvuruları kabul edemiyorlarmış. Neyi adam gibi yaptılarki :)

S

Senbul

Misafir
:D hayda bak şimdi olmadı.

Asırı talep gelmiş adamlara durdurmuslar.Yinede arkadaslar takip edip kullanmanızı oneriyorum.Cok fazla detaylı bir istatistik veriyor.

G

guajira

Misafir
Senbul' Alıntı:
:D hayda bak şimdi olmadı.

Asırı talep gelmiş adamlara durdurmuslar.Yinede arkadaslar takip edip kullanmanızı oneriyorum.Cok fazla detaylı bir istatistik veriyor.

Önemli olan hangisi? Detay mı, doğru sayması mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5