İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet VIP üyelik özellikleri nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İyinet'ten VIP üyelik satın almayı düşünüyorum fakat özelliklerini bilmiyorum. VIP üyeliğin özelliklerini yazarsanız sevinirim.

Üye grubu için renk, imzadaki karakter sınırı, imzada resim vs. bu özellikler hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

T

trgy

Misafir
Bu konu ve üye grupları ile ilgili düzenlemem hala devam ediyor.

vip ve vip++ olmak üzere 2 grup olacak ücretli olarak. Bu grupların özelliklerini daha belirlemedim.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Anladım trgy. Hocam bir de şu linklerin altındaki çizgiyi kaldırsanız olmaz mı ? Bütün webmaster forumlarında aynı şey var. Bu temanın linklerindeki alt çizgiyi kaldırmak mümkün mü ya da bu temanın bir alt temasını oluşturup onun link çizgilerini kaldırsanız olur mu ? Alt tema eklendiği zaman bu temadaki bütün değişiklikler otomatik olarak o temaya da ekleniyor.

YatayZeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konu ve üye grupları ile ilgili düzenlemem hala devam ediyor.

vip ve vip++ olmak üzere 2 grup olacak ücretli olarak. Bu grupların özelliklerini daha belirlemedim.

Umarım ücretlerde değişir veya ücretine layık özellikleri olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5