İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım İyinet Webmaster Tools Geliyor

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Arkadaşlar iyinet webmaster forumunu webmasterların işine çok daha yararlı bir biçime getirmek için iyinet webmaster tools v1.0 geliştirilecektir. Sizden bekletimiz iyinet webmaster toolsta olmasını talep ettiğiniz gereçleri bildirmenizdir.

Webmaster tools neleri kapsıyor ?
+ Pr Sorgulama
+ Alexa Sorgulama
+ Whois Sorgulama
+ Google Ban Sorgulama

sizin önerilerinizle webmaster tools genişletilebilinir.

x2841x

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok iyi olur.
Alexa Google who is 3 nübir arada kullanıyorum firefoxda çok kasıyor.
Hepsi bir arada daha temiz ve düzenli olur.
Hayırlı olsun.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
toplu PR sorgulama
toplu whois sorgulama
alt sayfa pr sorgulama

AmacDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
wmaraci vb siteler de bunlar var. aynı şeyleri yeniden yapmayalım bence.:hmmm:

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Piyasada zeytech.net'in kapanmasıyla oluşmuş bir boşluk var bu boşluğu dolduracak kalitede bir sistem yaparsanız tutmaması için bir sebep yok.Önemli olan sistemin doğru sonuçları vermesi.Çok fazla servis olsun diyerek bence ilk aşamada acele etmeyin.Yukarıdakilere ek olarak "google sıralaması bulma" olabilir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
detaylı bir backlink checker sistemi düşünüyoruz bunun için gerekli çalışmalar yakında başlayacaktır

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
özel firefox eklentileri olabilir.
Tdnam veya name listelerinin PR lerini gösteren eklentiler vardı.

X

Xman

Misafir
wmaraci vb siteler de bunlar var. aynı şeyleri yeniden yapmayalım bence.:hmmm:

+ 1 hiç gereği yok böyle bir şeyin, neticede webmaster adamın kısa yollarında kayıtlıdır bunların hepsi. Eğer bir enerjiniz varsa bunu çok daha farklı ve hiçbir yerde olmayan bir projeye yönlendirmeniz bizler için daha yararlı olacaktır.

T

trgy

Misafir
+ 1 hiç gereği yok böyle bir şeyin, neticede webmaster adamın kısa yollarında kayıtlıdır bunların hepsi. Eğer bir enerjiniz varsa bunu çok daha farklı ve hiçbir yerde olmayan bir projeye yönlendirmeniz bizler için daha yararlı olacaktır.

Bence gereği var, neden siteden siteye dolaşalım ki? Elimizin altında olsa daha kolay olmaz mı vakit kazandırmaz mı bize? :)

X

Xman

Misafir
Turgay ne kadar sıklıkla kullanıyorsun ki bu araçları :) bilgisayarın açıksa bi tıkla gidiyorsun zaten, yapılmak isteniyorsa yapılır ama hiç bir artısı olmaz, bir emek harcanacaksa daha yararlı bir şeyler için kullanılmasından yanayım ;)

T

trgy

Misafir
Turgay ne kadar sıklıkla kullanıyorsun ki bu araçları :) bilgisayarın açıksa bi tıkla gidiyorsun zaten, yapılmak isteniyorsa yapılır ama hiç bir artısı olmaz, bir emek harcanacaksa daha yararlı bir şeyler için kullanılmasından yanayım ;)

Valla yeni bir adet site açtım onu açtığımdan beri baya bir sıklıkta kullanıyorum ne var ne yok değişiklik var mı yok mu açısından. :D

Daha yararlı birşey nedir abi onu söylersen iyi olur. Bir öneri attın ortaya söylemen gerekli. :) :p

X

Xman

Misafir
Mesela videolu eğitimler verilebilir, örneğin hosting ( reseller & vps & vds & sunucu ) bunların yönetimi ile ilgili detaylı bir video olsa ben o bölümden çıkmam şahsen, yapanada dua ederim sabah akşam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5