İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım İyinet Webmaster Tools Geliyor

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Mesela videolu eğitimler verilebilir, örneğin hosting ( reseller & vps & vds & sunucu ) bunların yönetimi ile ilgili detaylı bir video olsa ben o bölümden çıkmam şahsen, yapanada dua ederim sabah akşam :)

he valla :sarıl: şimdi bakıyorum cpanel'e bir yığın abidik gubidik ne işe yaradığını bilmediğim 50 tane şey var... biraz sürüş eğitimi verin bencede.. hatta biraz olmasın, ileri sürüş eğitimine de geçin daha sonra.
demir bükey abimizide çağırırız :hmmm:

LGDream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkesin ihtiyacı ve beklentisi farklı :)
Yapılacaksa "Bir sitenin alt sayfalarının pr değeri" sorgulama güzel olurdu.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Mesela videolu eğitimler verilebilir, örneğin hosting ( reseller & vps & vds & sunucu ) bunların yönetimi ile ilgili detaylı bir video olsa ben o bölümden çıkmam şahsen, yapanada dua ederim sabah akşam :)

zaman olsada keşke video çekebilsek hayat şartları el vermiyor malesef

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bazı sorunları var halledip kısa zamanda şu anki karar verdiğimiz(Araçlar menüsünde gördüğünüz şekilde) işleme sokacağım.

Azat Metin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bazı sorunları var halledip kısa zamanda şu anki karar verdiğimiz(Araçlar menüsünde gördüğünüz şekilde) işleme sokacağım.

isterseniz bir arkadaşımla beraber geliştirdiğimiz

" Reverse IP v2 (IP Bazlı Çalışıp Sunucu IP tespiti ile Sunucuya PING gönderip Sunucudaki Siteleri Göstermeye Yarayan bir Araçtır...) ,
Sunucu WHOIS v1 (
Hedef Sitenin Pek Bilinmeyen Sunucu BILGILERINI Gösterir.Bir nevi MEGA WHOISDIR.Heryerde Bulunamayan Bir Araçtır...),
goo.Gl URL Converter v1(Herhangi Bir Sitenin Link Olarak Kısaltan ve Bağlantının Güvenliği Hakkında Bilgilendiren Araçtır....),
encode v1.1(beta)(
Betik Dosyalarınız için İdeal Algoritma ile Dosyalarınızı Güvenle Şifrelemeye Yarayan Araçtır...) "

kodlamaları gönderebilirim. Dilediğiniz gibi geliştireilirsiniz. Demo linkler PM olarak gönderilmiştir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bişeyler bekliyoruz artık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5