İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet yeni üyelik sistemi(!)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Şikayet konularından sonra iyinet üyelik sistemi akışını değiştiriyorum. Artık yeni üye olan kişilerin mesajları ve açtığı konuları incelenecek ve onay verilmeyen konu açamayacaklar. Yeni üyenin iyinete tam olarak ne için üye olduğunu anlayıp o şekilde izin vereceğiz iyinetten yararlanmasına.

İstikrarı sağlamak adına bi adım daha..

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Daha iyi oldu böyle en azından spamlara yol yok :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
gerçekten çok akıllıca bir hareket
tebrikler

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
şimdiye kadar neden aklınıza gelmediki bir uygulama? inşallah bu sistem çökmez, iyi olacak gibi duruyor

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İyi uygulama ama size yük getirir umarım baş edebilirsiniz.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Antu'da ki gibi Paf Üyelik yapılamaz mı acaba?

• Like
Reactions: jxc

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
edit..:)

Şimdi bazı arkadaşlar üye olur olmaz aynı gün 50 mesajı doldurma çabasıyla spam yapıyolar, yada sadece reklam amaclı bir üyelik açıyolar..

Umarım iyi olur..

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel bir sistem ama sürekli üyelik ve konu takipi yorucu olacak bu sizden epey zaman alacak.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Güzel bir sistem ama davetiye sistemi sürekli bana daha cazip gelmiştir.
O konuda çok çekmiştim vakti zamanında. Şöyle bir düşünecek olursam hiç arkadaşım yoktu ee doğal olarak davetiye yollayacak kişide yok. Google amca'ya sorduğumda bir çok forumda herkez davetiye arıyor davetiye isteme sayfaları 10'a 20'ye ulaşıyordu. Davetiye bilinçli ve bilinçsiz kullanıcı için - rol oynar bence. En iyisi admin onaylı yeni geçilecek olan bu sistem inşallah yerine otururda akabinde geçen günkü gibi yine bazı yerlerdenki davetiyeler istenmez. Davetiyenin üstüne düştüm çünkü Lanet'i takip ettim biraz davetiye konusundaki tepkisini gördüm :) Neyse forum'a iyinet'e hayırlısı olsun..

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Bloglarda yorumların onay beklemesi gibi :D sevdim bu sistemi, hayırlı olsun.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Güzel bir sistem ama davetiye sistemi sürekli bana daha cazip gelmiştir.

Davetiye sistemi bence cazip degildir. illaki arkadaşın olması gerekiyor parayla davetiye göndereni gördüm ben:) bu sistemle üye oluş amacı acıklık kazanır.. onaylanırsa gecer bence cok daha güzel bi yöntem:harika: ama modları biraz yoracak gibi görünüyor

mhmtba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sistem eski üyelere iyi gibi gelebilir ama yeni üyeler için tam bir eziyet. Yeni üyeler ne özel mesaj atabiliyor ne de eş zamanlı mesaj gönderebiliyor. Eğer böyle bir sistem devreye sokuluyorsa bir mesaj 5 dk. dan fazla beklememeli onaylanması için. Yeni üyelerin pm atamaması ayrı bir eziyet, domain satışı için konu açıyorsun pm yetkisi yok pm bekleyenlere pm atamıyorsun, pek bir şey ifade etmiyor o zaman bu.

webadresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence bu sistem davetiye sisteminden daha iyi. Gerçi ilk kurbanlarından birisi benim ama olsun :D

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bencede sistem hem kullanışlı hem de daha mantıklı davetiye sisteminden.. tek kötü yanı yönetim için biraz yorucu olması...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5