İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet yenilikleri

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bunu mu anladınız o yazıdan :D 2-3 yıldır benim forumda bi ticaretim veya forumdan yararım olmamıştır ama gelir mesaj yazar , olabildiğince millete yardımcı olur veya başka türlü katkıda bulunurum.Bu benim istiyerek ve vakit öldürmek için yaptığım şeylerdir.

Ama istiyerek yapılan şeylerinde sınırı vardır.Bu sınırı aşmak gerek ve aşmak içinde üyelerin motive edilmesi ve gaz vericek şeyler verilmesi gerek.

Ha benim gibilere ne veripte motive ediceksiniz , biz anca forum çoşarsa onlarla birlikte çoşarız paylaşımı arttırırız (ben diğerlerini bilmem).Ama %90 ı mesaj yazmayı veya rep almayı kendini göstermek veya ticareti yükseltmek için yapıyor , o adamları çekmek için yapılmalı bişeyler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5